Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem fogom megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem fogom megtalálni soha a párom mert jóval többet várok el külsőben egzisztenciálisan mint amit nyújtani tudok?

Figyelt kérdés
37 éves pasi vagyok és még sose volt barátnőm de jó lenne már viszont igényekből nem tudok leadni ami sajnos sokkal több amit nyújtani tudok. De sok ilyen pár van ahol az egyik fél sokkal több mint a másik
2017. júl. 14. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen ,lehet.

N25

2017. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Könnyen meglehet.
2017. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

37 éves nagygyerek pi..csogását olvashattunk. :D

Szégyen vagy, ha még ennyi évesen is ilyen d..ebil felfogásod van.


Ha a felszínességre törekszel csak, akkor egyedül fogsz megöregedni.


Öregem, a külső változik, te se nézel már úgy ki, mint 20 évesen.

Egyébként az anyagias felszínes r..bancoknál keresgélj.


Most te hosszútávú kapcsolatot keresel, vagy alkalmi szexpartnert!

2017. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyaran egy fullos nőt keresel aki okos, jól néz ki és van szamodra is elég pénzze.

Asd el magad.

2017. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ez csak egy kifogás? És valójában félsz a kudarc lehetőségétől, a párkapcsolattól vagy az elköteleződéstől?
2017. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

nőknél is cink a túlzott elvárás, amiknek soha a büdös életben nem fognak ők saját maguk megfelelni, de a pasitól mindenféle extrát elvárnak. Pasiban ez 100000x gázabb, főleg úgy hogy közel a 40.hez még kapcsolatod sem volt....


Kíváncsi lenék amúgy azokra a hatalmas igényekre, illetve hogy te azokért cserébe mit tudnál nyújtani. Tudod, egy gyönyörű, okos, intelligens, sikeres (!!!!) nő MINIMUM ugyan ezeket elvárja a másik féltől.

Millióból az egy az olyan esetek száma, amikor egy full átlagos, unalmas, jellegtelen kis pasikát (mert hogy férfinek nem lehet nevezni az ilyeneket) el kap egy bombanő aki ráadásul sikeres üzletasszony pl.


Inkább MAGADHOZ HASONLÓT keress. És ha ez a gondolat számodra nem vonzó, akkor rohadtul kapd össze magad, és faragj magadból olyan embert, mint amilyen nőre vágysz.


(amúgy úgy agyon tudnám verni az ilyen kis hercegnő mimóza tutyimutyi se...ggfejeket, akik álomnőről álmodoznak, közben ők meg egy rakás szerencsétlenségek.......)

2017. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem fáj neked annyira a magány, hogy a külső mögé láss..
2017. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6. Miért lenne gázabb ha egy férfinek magasak az elvárásai?

Azért mert te egy igénytelen valaki vagy aki összejön bármilyen nővel hogy lehet lyuk attól még léteznek igényes férfiak akik inkább vannak egyedül minthogy olyannal összejönnének akivel nem boldogok.

2017. júl. 14. 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Először is, miért kellett lepontozni a válaszomat?? Biztos a sok megkeseredett pasika nem bírta elviselni az igazságot.....


Kérdező! Nő vagyok, nem pasi. Van barátom, és hidd el tudok nyújtani én is olyan dolgokat amiket sok nő nem. És én iszonyatosan megszűrtem a jelentkezőket.... és nem szemszín, és magasság szerint szűrtem őket. Hanem személyiség alapján. És MAGAMHOZ HASONLÓT választottam, aki hozzám hasonló értékekkel, felfogással rendelkezik.


És nőként iszonyatosan gáznak találom a hozzád hasonló pasikat, akik kb semmit sem tudnak nyújtani, viszont minden mást elvárnak a nőtől.....

2017. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt így eléggé esélyes, hogy egyedül maradsz.
2017. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!