Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csinos vonzó nőt szeretnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csinos vonzó nőt szeretnél magadnak akkor vagy külsőben vagy egzisztenciálisan kimagaslónak kell lenned?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Igen.

Ha csinos, okos, intelligens no vagyok nekem egy helyes, okos igazi uriember kell viszont :)

Ui: felolem lehet akar kukas ember is, de tudjunk tarsalogni. Illetve ahova en jarok ing a dresscode. Ne legyen meglepodve hogy "dikkman inget csak az uri ghhechik hordanak." Legyen tars :)

Es szeresse a munkajat h kukas ember.

2017. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van, de első sorban külsőleg.


Ez amúgy teljesen érthető, hiszen egy csinos, vonzó nő (már amennyiben a kimagaslóan csinos nőkre gondolsz) feltehetőleg ad magára, tesz érte, hogy így nézzen ki, neki ez fontos. Ha a pasi nem így áll a külsejéhez, ott már egyből értékrendbeli különbségek vannak.


Ezért vannak az olyan sztereotípiák, hogy "a gyúrósoknak csak cicababa barátnőjük van és fordítva", mert ha neked pl. fontosabb, hogy eljárj túrázni vagy sorozatokat nézz, akkor nincs helyed egy olyan nő mellett, akinek a külseje karbantartása az elsődleges prioritása (ellenben egy olyan emberrel, akinek a hobbija a testedzés, tökéletesen működhet a kapcsolatuk).


Ha a csinos alatt egy átlagos nőt értesz, aki nincs elhízva és normálisan felöltözik reggelente, akkor nem kell kimagaslónak lenned, ott mindössze annyi kell, hogy a világképetek hasonló legyen. :D Ezt persze ránézésből nem fogod leszűrni, de ez így a jó.

2017. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Intelligenciaban!
2017. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én jól nézek ki, akkor szerintem érthető, hogy nem egy elhízott/zsíros hajú/ronda, igénytelen, IQ-light bohócot szeretnék maagam mellé. Szóval igen.
2017. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit tartasz csinosnak, vonzónak. Ha neked az alsó kategória mondjuk Scarlett Johansson, és csak fölötte, akkor ja, igen, nagyon ritka kivétellel (pl. aki 20+-osan tökéletes testtel rendelkezik, azért meg kell dolgoznia nőként is, és akkor nyilván olyan embert keres, aki hasonló értékrendű... akkor nem a pohos pasit fogja választani... mondom, kivétel itt is van). Ha elég egy átlagosabb lány (nyilván nem a kérdezőnek, hanem tömegízlés alapján átlagosabb), aki emellett ízlésesen, csinosan öltözik, és nem egy első ránézésre nyilvánvalóan flegma p...a, akkor sztem van esélye olyannak is, aki nem címlapmodell külsejű és nem milliomos.
2017. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így igaz, röviden és tömören. Ha tényleg jó csajt akarsz, akkor vagy nagyon jó külső kell, vagy gazdagnak kell lenned. Esetleg a kettő keveréke, hogy átlag fölötti külső és jómódú vagy, mondjuk egy mérnök, akkor már lehet szép barátnőd.

De ha ezek közül valamelyik nincsenek meg, akkor mégis hogy? Tudod mennyi férfi közül választhat még egy átlagos nő is? És nyilván a legjobbat választja a lehetőségei közül.

2017. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem csinos, vonzónőnek tartanak nagyon sokan, sőt szinte mindenki, bár nekem azért más a véleményem, de mindegy is.

Az én barátom nem éppen egy túl jó pasi más nők számára, viszont sok tulajdonsága megfogott engem.

Most nem részletezem a párom tulajdonságait, hobbiját, de annyit leírok hogy teljesen átlagos gyári munkás, viszont mellette más dolgokat is csinál amiből mindig adódik neki némi plusz bevétel, és bár házat nem épített fel, de örökölt egy lakást amit viszont szépen rendbe hozott szinte teljesen egyedül.

Egyébként nálam nem feltétlen fontos a jó külső, persze amit elvárok hogy legyen igényes, leginkább ápolt és azért figyeljen oda magára az illető. Nem várom el hogy egy adonisz vagy egy kigyúrt szekrényajtó alkat legyen számomra a férfi.

Az amit még elvárok hogy legyen normális, kedves, udvarias, lovagias, viszont a papucs figurákat egyenesen utálom, volt már ilyen pasim, és egyszerűen idegesített.

A normális társalgás számomra alap, tehát eltudjak beszélgetni vele, és persze a legfontosabb legyen életcélja, egy határozott elképzelése a jövőjét illetően, és ne legyen befásul egyik napról a másikra élő személy, ha csak nincs arra valami oka pl: betegség ami miatt műtétre vár és ezét nem halad úgy előre, az rendben van, maximum átmeneti egyik napról a másikra életet tudom elnézni. Aki depressziós, magának való, csendes, és nem mozdul ki, na az engem nagyon irritál.

Nem várom el hogy mindenhova eljöjjön velem, de ha elhívom egy buliba vagy valahova, akkor szeretném ha jönne persze, és kettesben is el lehessen vele menni, és ő is találjon ki programokat, ne csak én.

Exem aki nem csak a papucsom volt de a másik rossz tulajdonsága hogy ő nagyon szeretett otthon lenni, jó persze rendben van, de már nagyon túlzásba vitte, egy egyszerű sétát is 30 percembe került mire kikönyörögtem.

2017. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!