Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok attól hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok attól hülye visszautasítok egy csinos nőt?

Figyelt kérdés

Csomószor volt olyan hogy egy csinos lány randizni akart velem de én nem akartam, mert a jelleme nem tetszett.

Erre szinte mindenki, hogy lehetek ilyen Hülye....ilyen nőt elhalasztani, ilyen lehetőséget......


Olyan nem létezhet hogy egy férfi inkább boldogabb egyedül?

Minden ember csak kapcsolatba tud gondolkodni?


2017. jún. 1. 07:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet mond, az nem lát tovább azon, hogy szép a lány. Magyarul felszínes.
2017. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye. A jelleme többet számít, mint a külsősége.
2017. jún. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Ha meg sem próbálod, sosem derül ki a jelleme igazán.

Bár bizonyos korral már nem kell egy második randi, hogy kiderüljenek az "extrái" a kedves hölgynek.

Jobb, ha párkapcsolatban van az ember, mindenféle szempontból, tartozik valakihez, gyerekek, ház, stb...ezt nem kellene magyarázni szerintem.

2017. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Önfényezésnek tűnik. Te komolyan innen akarsz valakit?
2017. jún. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Csacsiság volt visszautasítani, de erre majd sok-sok évvel később fogsz rájönni, amikor már nem jönnek maguktól a csinos nők... Szexre tök jók lettek volna ezek a csajok, és ilyen esetekben kit érdekel a jellemük?
2017. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%
Nem szereted a szexet, akkor teljesen jogos a vissza utasítás.
2017. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

hányszor akarod mág ezt megkérdezni te adonisz!

ha ennyire jó vagy, és sorbanállnak a csajok nálad, minek jársz ide?!

húzzál ki, és szexelj olyannal aki bejön külsőre belsőre.

2017. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Jaj de gonoszak vagytok utóbbi válaszolók.

A kérdező nem biztos hogy alkalmi kapcsolatokat szeretne...valamint nem kell belemenni komoly kapcsolatba, házassagba, gyerekvállalásba olyannal aki nem megfelelő számára mert abból szenvedés lesz és válás.


Kerdező...csak azért mert egyesek ezzel piszkálnak, nem kell fejest ugrani olyan kapcsolatba ami nem olyasmit nyujt számodra amit szeretnél/elvársz/adni tudsz.

2017. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Na végre egy olyan ember, aki nem csak mondja, hogy a belső fontosabb, hanem tényleg úgy is viselkedik.
2017. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

8. Akarhatsz te, vagy a kérdező, csak komoly kapcsolatot. Előre, nem lehet tudni, ki milyen. Mi lesz, fél, vagy egy év múlva a kapcsolattal. A kérdező szerint, csinos nők. Vagy is külsőre már bejönnek. Nem kezd velük kapcsolatot, soha nem tudja meg, milyenek is valójában.

Akkor ne próbálkozzon, ha nem szereti női nemet, a szexet. Jól el van magával.

2017. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!