Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok attól hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok attól hülye visszautasítok egy csinos nőt?

Figyelt kérdés

Csomószor volt olyan hogy egy csinos lány randizni akart velem de én nem akartam, mert a jelleme nem tetszett.

Erre szinte mindenki, hogy lehetek ilyen Hülye....ilyen nőt elhalasztani, ilyen lehetőséget......


Olyan nem létezhet hogy egy férfi inkább boldogabb egyedül?

Minden ember csak kapcsolatba tud gondolkodni?


2017. jún. 1. 07:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Olyan nem létezhet hogy egy férfi boldogabb egyedül? De, létezhet.

Minden ember csak kapcsolatban tud gondolkodni? Igen, ez a természetes emberi létforma.

Akik lehülyéznek vagy nem tudják, milyen jó emberismerő vagy, vagy tudják, hogy valami egészen más van a visszautasítás hátterében.

2017. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Ez meg milyen kérdés? Senkivel nem járok csak axert,egy jól néz ki.
2017. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert jól néz ki.....
2017. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, azt nézd meg, hogy KI mondja azt, hogy te hülye vagy és egyáltalán mi köze a magánéletedhez, DE saját magad felelősséggel tartozol saját magadnak a saját döntéseidért, ezt ne felejtsd.
2017. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem gondolkodik mindenki kapcsolatban hidd el, nők sem. Teljesen normális, ha most így érzel, nem vagyunk egyformák. Nemmindenki akar együtt élni sem mással, attól még lehet párja, lazább kapcsolata. Itt a gyakorin sajnos sok az olyan, főleg nők, akik azt hiszik mindenkinek életcél gyorsan férjhez menni, egyáltalán férjhez menni más büszkeségre adhat okot, hogy elért valamit. Gyerek nélkül nem is lehet élni. Szerintem ők a felszínesek, után meg persze sírnak párév múlva.
2017. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
Attól még, hogy a kérdező nem akar kapcsolatot, együtt élni valakivel, attól még az nem azt jelenti szexuális élete sincs, vagy olyan kapcsolata akivel nem tervez,de jól elvannak, néha közös program, szex stb. Vagy ha most ilyen nincs neki, ilyen kapcsolat is jó neki. Sokan élnek így.
2017. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
"Csomószor volt olyan hogy egy csinos lány randizni akart velem" ---oh, oda ne rohanjak:) mennyi volt az a csomó...? ja, és minek írsz ide ilyen kérdést? Minek foglalkozol ezzel a témával? Még is mozgat valami a kapcsolati témán belül, ha még arra is veszed a fáradtságot, hogy ide írj egy kérdést...
2017. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Úgy látszik szegény Kérdezőt elrabolták a csinos nők. :D
2017. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nyugi, egyáltalán nem vagy hülye. A legtöbb férfit kb. komoly kapcsolatnál való válogatáskor is a farka vezet, és az a legfontosabb, hogy feszes melle, kerek popsija, lapos hasa, hosszú dús haja legyen a nőnek, a többi le van tojva magasról, lehet akármilyen erőszakos, hisztis, bunkó... aztán 3 év múlva bőg, hogy jaj, erőszakos a nőm meg nem csinál semmi házimunkát, pénzéhes... ja, akkor nemcsak a kosárméret alapján kellett volna választani.


És akik elkezdték itt, hogy jaj, hát nem is ismerheti őket, felszínes... attól még lehet, hogy ismerte őket előbbről, hogy épp akkor randizni hívták őket, ill. egy ember jelleméről pár perc alatt is meg lehet tudni eleget. Nekem nőként is olyan volt már, hogy tetszett volna a egy srác, de megszólalt, és olyan szinten dőlt belőle a sötétség, hogy teljesen lerombolta az illúzióimat.


Én amúgy alapvetően kapcsolatban (egészen pontosan hosszú, komoly kapcsolatban) gondolkodó ember vagyok, de nem mindenáron. Csak azért nem jönnék össze senkivel, hogy legyen. Akkor már inkább egyedül, mint egy kapcsolatban, ahol kiráz a hideg a másik személyiségétől.

2017. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!