Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismeretek olyan férfit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismeretek olyan férfit aki valószínűleg csak a külseje miatt nem fogja megtalálni a párját?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 18:35
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
34%
igen ! jó magam ilyen vagyok
2017. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Én saját magam vagyok ilyen,ezen az oldalon a nőktől mostanában láttam képet,elvileg ők kiknek adnának esélyt,nos azoknál a férfiaknál sokkal jobban nézek ki,azonban a való életben egyetlen nő nem adott még esélyt soha... szóval érdekes dolgok mennek itt az oldalon...
2017. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Hogyne ismernék,csak tükörbe kell néznem.
2017. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen, itt vagyok én is!
2017. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lazy Lover ***** válasza:
31%
akkor meg nyugodtam nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen a párkeresésben
2017. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Igen, ismerek ilyeneket. Olyat is ismerek akinek a segge alá tettek egy 50 milliós budai luxuslakást, mégis 28 évesen még szűz, csókszűz is. És nem is jósolom neki, hogy valaha is lesz nő az életében, mert alacsony, vézna és csúnya ember, és a személyisége is teljesen azonosult azzal, hogy ő a társkeresésben értéktelen.

De amúgy ez így is van mert én sem tudom elképzelni, még ha lenne is önbizalma, hogy a csajok csak úgy szóba álljanak vele ilyen külsővel, hiába az egzisztenciát.

2017. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Én 25 éves koromig nem találtam meg életem párját. Sokat próbálkoztam lányoknál, mindegyik kedvesnek, jó fejnek tartott szinte mindegyik nagyon kedvelt engem és van is kettő akikkel a mai napig rendszeresen beszélek és kedvelnek is, viszont barátságnál egyik sem akart tőlem semmit. Akármennyire is jóba voltunk, egyszerűen nem akartak egyenes választ adni arra miért nem akarnak többet barátságnál, csak amolyan kamudumát adtak amit nem hittem el, csak úgy tettem hogy elhiszem. Igazából tudtam is a választ mert az arcukról, a tekintetükről levettem a dolgot, az ember szeme és arckifejezése mindent elárul csak észre kell venni. Egyébként nem akartak megbántani amit értékelek csak elvártam volna hogy egyenesen megmondják a szemembe. Persze volt olyan lány akivel nem voltunk szoros viszonyba de ő legalább a szemembe mondta hogy a külsőm miatt nem vonzódik úgy hozzám, amiért bocsánatot is kért, de őszinte akart lenni, és egyedül ő volt az aki egyenesen a szemembe mondta és legalább volt benne annyi hogy adott tippeket min változtassak.

Aztán eltelt pár év már szinte elkönyveltem hogy hiába fogytam le, hiába változtattam az öltözködésemen, hiába jártam emberek közé, sajnos a nagy tömeget, nyüzsgést nem bírom, tömegiszonyom van ami ellen nem tudok tenni semmit. Aztán adódott egy alkalom és elmentem egy nyugis szabadidő parkba motorozás közbe mert szomjas lettem, ott alig voltak emberek, leültem, ittam üdítőt meg közben gyönyörködtem a tájban és ott egy nagyon kedves korombeli lány elkezdett beszélni hozzám, és elég jól elbeszélgettünk, több órát szinte. Nagyon csinos, kedves, aranyos jellemre is olyan mint én, és kiderült hogy ő is abba a problémával szenvedett mint én, csak ő rá nyomultak a pasik mivel szép, de egyszerűen mindig azokat fogta ki akik csak ki akarták használni, vagy csak egy éjszakát akartak. Fel is vettük egymással a kapcsolatot, kezdtem belé szeretni, de nagyon visszafogtam magam, mert nem fűztem hozzá nagy reményeket, féltem hogy el fog utasítani, így csak lazán erőltetés nélkül adtam önmagam, és nem is számítottam arra hogy valaha is egy pár leszünk, és még is úgy lett.

Egyszerűen csak önmagam adtam, eljártunk kettesbe sok szép helyre, mert igényelte az ilyet ahogyan én is, és szinte már mondta hogy jó lenne ha már lépnék mert nagyon odáig van értem.

Azóta is együtt vagyunk, nagyon boldog vagyok vele, és örülök hogy önmagam lehetek mellette, és nem kellett olyan stílust meg öltözködést felvennem ami nekem nem jönne be, de sokan elvárnák hogy divatmajom legyek szinte.


Nem lehetetlen csúnyának nőt találnia, csak nagyon sok idő, türelem, és nyitott szem kell hozzá. Persze tenni is kell érte, de sosem szabad görcsölni.

2017. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Volt olyan, akire ezt mondtuk volna, mikor még nem ismertük. :D Konkrétan, mikor kiderült, hogy nyáron lesz az esküvője, a földön koppant az álla sokaknak. :D 80 centi az egész csávó, ad magára, de nyilván vannak dolgok, amiken nem lehet változtatni (ő ilyen alacsony termetűnek született, ez van, arcra sem kifejezetten jóképű, de amúgy nagyon jó fej, nagyon nagytudású, imádnivaló egy ember és valahol meg tudom érteni).


Nem hiszek ebben a csak külső dologban. Jó belsővel, jó kiállással és jó hozzáállással bárki el tudja magát adni.

2017. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, egyszer láttam diákmelóban egy srácot, kb. úgy nézett ki, mint egy vicces rajzfilmfigura, elég lehetetlen arcvonásai voltak szegénynek. Aztán pár perc múlva ott beszélgetett egy haverjával a barátnőjéről és hogy miket csinálnak majd este meló után (a két srác ismerte egymást régebb óta, szóval nem hiszem, hogy kamuzott volna neki).
2017. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem, elég sok ronda ismerősöm van párkapcsolatban, de ők tényleg normálisak (nem az itteni mindig másokat hibáztató picsogó brigádból valók) De olyat sokat ismerek, aki ronda és belülről is rohad.....na ők egyedül is vannak.
2017. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!