Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem fogom megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem fogom megtalálni soha a párom mert jóval többet várok el külsőben egzisztenciálisan mint amit nyújtani tudok?

Figyelt kérdés
37 éves pasi vagyok és még sose volt barátnőm de jó lenne már viszont igényekből nem tudok leadni ami sajnos sokkal több amit nyújtani tudok. De sok ilyen pár van ahol az egyik fél sokkal több mint a másik
2017. júl. 14. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igényes?

Na és magaddal szemben mennyire vagy igényes?

Pénzed van? Sikeres vagy? Jól nézel ki?(Fogadok, mindre "NEM" a válasz, hisz akkor nem itt kérdezősködnél 37 éves lúzerként...)

2017. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Talán először magaddal szemben legyél igényes. Vagyis hát... igényeid lehetnek, ennek köszönhetően itt is vagy 37 évesen barátnő nélkül és itt leszel 57 évesen is ugyanígy. 0 párkapcsolati tapasztalattal, olyan igényekkel, amiket csak a másikkal szemben támasztassz, de magaddal szemben nem... igazából ezt a társtaláláa dolgot már kb 30 évesen bebuktad.
2017. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Külsőre én nem nagyon adok, az átlagot kedvelem, a magasságbeli különbségre viszont ugrok, szeretem ha egy pasi egymagas velem (+-5centi).

Egzisztenciális elvárásom, hogy ne legyen pénzügyi analfabéta, és tartsa el magát...

Ahol nálam elbuksz az az, hogy nulla párkapcsolati tapasztalatod van.

2017. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!