Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem fogom megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem fogom megtalálni a párom, mert túl cuki férfi vagyok?

Figyelt kérdés

30 múltam és még semmi, nagyon nincs sikerem a nőknél. Ugyanis eddig minden nő azt mondta eszméletlen cuki vagyok és pont emiatt nem akartak mint férfit.

Erről nyilván nem tehetek, mert olyan a hangom, nézésem, stílusom


2016. szept. 27. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a cuki és a férfi, üti egymást. Vagy egyik, vagy másik.
2016. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

#1


Ilyen erővel az erős/vagány nő meg az ilyenek is "ütik egymást", ha a te fejeddel gondolkodunk...

2016. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Rám meg azt mondják, hogy jóképű és aranyos vagyok, de azért nem kezdenének velem. :)
2016. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van aki cuki fiúra vágyik. Fiatalabb korosztályba keresgélj. Milyen egy túl cuki férfi? Cuki falat.
2016. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

"Van aki cuki fiúra vágyik"


Na ja, főleg ők [link]

2016. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne éretlen kislányoknál próbálkozz. Ezeknek semmi se jó, csak szeretnek dobálózni a szavakkal igényeikkel mint a kis királynők. Ha meg odamenne egy tökéletes kidolgozott testü férfi abba is találnának valamit, ugyanúgy bele kötnének.
2016. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
attól, hogy valaki cuki, még lehet biztonságot nyújtó, jó támasz, és erős, szerintem a kettő nem zárja ki egymást. Ha ezek nincsenek meg, akkor tényleg nehezebb lesz. Szerintem egy cuki, de erős egyéniségű férfi főnyeremény :D nem küldesz képet? férjnél vagyok, csak kíváncsiságból
2016. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A cuki és a fffi nem zárják ki egymást. Én is mindig mondom a páromnak, hogy milyen cuki és ezért szerettem bele. Kedves, udvarias, kifejezi az érzéseit. Ettől cuki. De védelmező és törődő is.

Szóval ez nem kizáró ok.

2016. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Küldhetsz képet és elmondom a véleményem. Tanácsot is adhatok hogy min változtass.
2016. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondják, hogy aranyos vagyok, és én se kellettem ezért senkinek. Egyedül a határozott és erős nőkkel jövök ki, de nekik is férfias férfire van szükségük, nem a gyengédségre meg az "aranyosságra". 23/f
2016. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!