Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így lehet sose fogom megtaláln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet sose fogom megtalálni a párom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kezdeményező típus eléggé otthon ülős vagyok általában dolgozni megyek és a többi időt otthon töltöm Tévézek és számítógépezek interneten ismerkedni én nem akarok mert nem szeretem. Azt mondják nem vagyok helyes pasi de szerintem ez relatív dolog. Egy barátom bemutatott egy csinos lánynak a lány tök aranyos volt és még akart is valamit tőlem de én valahogy nagyon megrémültem és teljesen elfutottam előle...
2018. okt. 6. 19:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
34 éves vagyok már
2018. okt. 6. 19:44
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Férfiként írom, hogy ha tv előtt ülő panelproli vagy, ne számíts értelmes nőre. Ne pasid magad, hiszen férfi vagy, nem? Vagy pasinak érzed magad? Szociálisan needy vagy, fejleszd magad, get a life, man! Ez így unalmas a nőknek.
2018. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Remélem ez kamu... de attól függetlenül vannak ilyenek sajnos.
2018. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyszer majd téged is férjül vesznek :D

Légy nyitott, a gátlásaidat próbáld meg levetkőzni. Adj egy esélyt még egyszer ennek a lánynak ha nem régi az eset.

2018. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Igy BIZTOS, hogy nem lesz parod. Aranylag kicsi az eselye, hogy egy no berepul az ablakodon.
2018. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nyert ügyed van
2018. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

"valahogy nagyon megrémültem és teljesen elfutottam előle"

Ezt kifejtenéd légyszíves? Mi történt? Miért?

2018. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Nagyon zavarban voltam hogy egy lány közeledett aki ráadásul számomra nagyon tetszett is és valahogy egyszerűen nem mertem megszólalni sem és mondtam hogy bocsi Nekem most mennem kell
2018. okt. 6. 20:28
 9/14 anonim ***** válasza:

Màr megbocsàss, de!

1: Mozdulj el a TV meg szg. elől, menj társasàgba.

2. Ne sz@rj be egy nő közeledésétől!

3. Légy tökös, a félénk embereket nem díjazzàk sehol.


33N

2018. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mit csinált, hogyan közeledett?
2018. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!