Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem fogom megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem fogom megtalálni a párom átlagos férfiként, mert túl nagy az elvárásom?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok és már jó pár éve keresem a párom, sok nő akart volna tőlem valamit, de mindig találok valami hibát a másikban. Vagy nem tetszik a külseje, vagy nem elég okos, vagy nem eléggé kedves, vagy nem az az érdeklődési köröm, mint nekem stb.
2016. okt. 12. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ugyan annak lenni az érdeklődési körötöknek. És attól hogy még nem tetszik egy csaj még megpróbálhatod, ki tudja lehet pont ő az igazi. Amugy is ha szerelmes leszel esetleg akkor a külseje is vonzani fog.
2016. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Csak simám balf asz vagy.
2016. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig valogatsz amig koppon maradsz...
2016. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

SENKI SEM TÖKÉLETES, úgyhogy jobb lesz ha ezt belevered a csöpp kis agyadba.


a pasim imádja a focit, én utálom...és?

a pasim határozatlan sokszor, én meg nem....és?


a te hozzáállásoddal van a baj, tényleg válogatós vagy, mert te már csak a hibát keresed a másikban úgy érzem


egyébként pedig hasonló a hasonlót vonzza mindig, zsák a foltját mindig megtalálja!!!


tehát ha már panaszkodsz, akkor előbb magadat tedd rendbe először!


mindig csak azt tudod észrevenni a másikban, ami benned is meg van.

2016. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet.

De mások hibáinak keresése helyett érdemes lenne magaddal foglalkoznid, hogy jól érezd magad a bőrödben, boldog legyél, márpedug amíg másokkal foglalkozol úgy tűnik ez nagyon nincs meg...

2016. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jól csinálod, ne aggódjál, ha valakit nem érzel tökéletesnek számodra, akkor ne legyél vele, mert csak egy életen keresztül zavarni fog!

Én is hasonló cipőben járok, bár talán én kicsit átlagon felüli vagyok, de még a legjobb csajokat is félredobom ha nem tetszik valami, mert akkor minek? Elég határozott elképzelésem van, hogy kit-mit keresek! :) Remélhetőleg idővel majd megtalálod akit keresel, addig meg próbáld élvezni az életet, ne is gondolkodj ezen, mert még most megdsinálhatsz bármit, de ha megtalálod aki tökéletes lesz, akkor már meg leszel kötve :D

2016. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!