Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos pasiként ilyen fordíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos pasiként ilyen fordított gondolkodással nem fogom megtalálni a párom?

Figyelt kérdés

Átlagos pasi vagyok azt mondják ugy nézek ki mint Mr. Bean.

A klasszikus férfi női szerep olyan hogy a férfi az aktív fél a nő a passzív. Tehát egy férfi udvarol kezdeményez meghódítja a nőt. Míg egy nő csak válogat és fogadja az udvarlást.

Na most én teljesen fordítva gondolom ezt. Előbb halnék meg szűzen minthogy ezt a társadalmi szerepeket kövessem.

Felmentem társkeresőre senki nem ír levelet csak a kövér nők azok meg nem izgatnak.

Szórakozó helyen is csak ott ülök de senki nem jön oda. Buszon utcán is meglátok egy csinos nőt rámosolygok de az istenért nem jönné oda.

Nagyon jó lenne valaki de így hogy fogom megtalálni a párom?


2016. máj. 8. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy neked írnak a kövér nők. Nekem miért nem?
2016. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Azt nem tudom. Talán mert azt mondják nagyon jó az adatlapom. De kb. 3 nő írt összesen mióta fent vagyok
2016. máj. 8. 07:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azok irkalnak nekem is xdd
2016. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#2 Mit nem tudsz?
2016. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

"Míg egy nő csak válogat és fogadja az udvarlást.

Na most én teljesen fordítva gondolom ezt. Előbb halnék meg szűzen minthogy ezt a társadalmi szerepeket kövessem." Pontosan emiatt a nézet miatt sehogy! Amíg ez nem változik, addig ne is reménykedj! Mert amíg Te nem mész oda senkihez, megteszi más. És egy ilyen pasin, aki oda mer menni egy nőhöz és leszólítja előbb tekintik férfiasnak, mint aki csak bámul és várja, hogy a nők menjenek hozzá.

2016. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hogy neked miért nem írnak a6kövér nők
2016. máj. 8. 08:20
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj de kinek kell egy kuka Mr Bean? Aki átlagos vagy az alatti külsővel rendelkezik,kompenzál.Ők a humorosak,okosak,odaadóbbak,ők azok akik többet tesznek hogy megszerezzenek egy nőt.A sült galambért meg kell dolgozni.Ha te szeretnél a passzív fél a kapcsolatban vagy egy dominát keress vagy egy agresszívabb pasit.Kapd össze magad.A párkeresőn amúgy is általában a férfiak kezdeményeznek.Ha te mindenhol csak úgy ott vagy,kevesen vesznek észre.Döntsd el mit szeretnél.
2016. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*passzív fél lenni
2016. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6 És azért nem írnak nekem, mert azt mondják hogy neked jó az adatlapod? :)
2016. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Szüzen és magányosan halsz meg, de ha neked ez jó...
2016. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!