Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak, haszbaltatok mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, haszbaltatok mar "forditott pszichologiat" egy nonel?

Figyelt kérdés
Mondtatok mar neki, hogy nem szeretnetek kapcsolatot, csak hogy o mondja, hogy o meg szeretne veletek? Vagy feltetek mar a visszautasitastol, es ezert inkabb ezt mondtatok?
2016. febr. 25. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
forditott pszihologianak a forditottjának a csavart fordítottjának a felének a fordítottjának a keverékének a 89%-a. női logika ember.
2016. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem sértésnek szánom De szerintem a férfiak nem taktikáznak ennyit. Tapasztalatom szerint megmondják azt amit gondolnak ha meg nem tudnak dûlõre jutni vagy félnek az elutasítástól akkor várnak aztán cselekednek.

Ha azt mondja nem akar kapcsolatot az azt jelenti,hogy nem akar kapcsolatot, vagy akar csak nem veled és így próbál nem megbántami.

2016. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
nem, ez ilyen női dolog
2016. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Értemes, intelligens embere között nincs szükség ilyen taktikázásra. Én elkerülöm az efféle mellébeszélést és másoktól sem fogadom el.

Ha azt mondod, hogy "nem", akkor én ez alatt azt fogom érteni, hogy "nem", és nem kezdek el tanakodni, hogy most akkor vajon azt értetted-e, hogy "igen". :)

2016. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mcgalagony17 ***** válasza:

Velem állandóan ezt csinálják a pasik :D Én meg azért vagyok baráttá nyilvánítva öt perc után mert egyenes vagyok... Ki érti ezt? :D


22/N

2016. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gerinccel születtem, így nem tudok játszadozni a másikkal kedvemre.
2016. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem egy pasi nem egyszer csinálta ezt.Számomra ez nem férfias tulajdonság,hogy kéreti magát.
2016. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ez megint valami PUA hülyeség...Értelmes normális ember egyenes, ha érzelmekről van szó. Nem vetít, nem színészkedik, nem taktikázik.
2016. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így akarod kideríteni, hogy feleségül akar-e venni? Megsúgom: nem.
2016. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!