Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ronda nőként mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda nőként mennyi esélyem van, hogy valaha is legyen valakim? 26/N

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 21:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
58%

#19-es, csak egy példa, ami megtörtént, ha elhiszed, ha nem:


Pár napja kimentem szabadtérre edzeni, mert szép idő volt. Szabadtéri kondiparkra kell gondolni. Kint edzett egy 6-7 fős csoport, személyi edzővel, amolyan fittness edzés volt. 1 órát voltak kint, én 2-őt, szóval végig láttam, hogy mit csinálnak.

Bohóckodtak 1 órán keresztül a TRX-el, súlyokkal, de tudod hogy? Nevettek közben, és nyafogtak, hogy ez nekik nem megy jajj. Erre mit mondott az edző? Jó, akkor hagyjátok abba, ne vigyétek túlzásba, majd a jövő héten újra megpróbáljátok. Na én itt ledöbbentem: ettől jó egy edző, hogy nem nyüstöli a többieket? Az 1 órás edzést végigcsinálták nevetgélve. Persze csináltak vmit, de egy biztos: ha edzés közben van időd beszélni és nevetni, akkor rosszul csinálod. És az ilyen emberek csodálkoznak, hogy nem formálódnak, pedig személyi edzőhöz járnak. Jah, csak az edzőnek fontosabb, hogy jó legyen a hangulat, mert ha nagyon megmozgatná a többieket, akkor nem tetszene nekik és elmennének, ugyanis az emberek nem szeretnek szenvedni. Márpedig jó alak nincs szenvedés nélkül. Az ilyen edző ROSSZ!

És ha tudnád mennyi ilyen van.

2018. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Nagyon tévedsz,az ilyen edző a jó edző, mert nem veszi el a kedvüket a testmozgástól.És nem az a lényeg, hogy gyorsan alakuljon át a tesed,hanem hogy fokozatosan, lassan de biztosan és a jókedv is megmarajon hosszútávon.
2018. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
49%

Ha ennyire peldalozol szemelyi edzokkel, akkor nezd meg a lifetilt-es s**fejt, aki szerint mindenki egy lusta diszno, ki nem fitnesz modell kinezetu... na, annak a csajanak se jobb a feneke, mint pl nekem, akit nem hajt egy ilyen orult. Es nem buszkesegbol mondom ezt, en elismerem, hogy a genetikam miatt nem vagyok full lapos, ez persze nem azt jelenti, hogy Jen Selter vagyok vagy barmelyik mas sztarno, akiket folyamat gyanusitgatnak is azzal, hogy szilikon (mert a fenekuk nagy, labuk vekony, ami nagyon ritka, megint testfelepites kerdese).

Na de a lenyeg, ha az a s**fej biztos nem hajtja a nojet, mi? Akkor miert olyan gyenge a feneke? Ja, varj, genetika...

2018. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
69 %-os, nincs igazad! Nagyon profinak hiszed magad a témában, de nem jól látod a dolgokat! Én is évekig jártam edzőterembe, edzettem edzőkkel (sz.rral és jóval is), és egyedül is. Papírom is van, bár nem volt célom ezt foglalkozásszerűen űzni, de érdekelt a dolog. Én nem mondom, hogy megfelelő edzéssel és táplálkozással nem lehet előnyösen változtatni, de igenis vannak olyan genetikai határok, amiket lehetetlen leküzdeni! Én alapvetően egy elég deszka típus vagyok, semmi csípőm, átlagos de nem túl kerek fenékkel, aprók a melleim, és nagyon rövidek és görbék a lábaim. Emellett kiegyenesdett a nyaki lordosisom. A súlyzós edzésekkel azt értem el, hogy állandóan észvesztően fájt a hátam a túlterheltségtől, fájtak az ízületeim (és nem azért mert helytelenül végzetem a gyakorlatokat, eleve hipermobilisak)a vállam szélesebb lett a csípőmnél, a rövid lábam aránytalanul vastag lett a sok izom miatt, de a csípőm nem igazán szélesedett, tehát szemből inkább hasonlítottam egy fordított háromszögre, ami nem túl nőies... A fenekem nekem relatíve könnyen fejlődik, az szépen kikerekedett, és valamit javult a tartásom is, viszont a maradék mellem is eltűnt, az A kosaras melltartó is nagy volt rám. Összességében nekem nem vált előnyömre a sport, sokkal nőietlenebbnek éreztem magam, csak edzőcuccban néztem ki jól, de egy kivágottabb elegáns felső nevetségesen állt rajtam. Voltak olyan ismerőseim, akiknek alapból sokkal jobb adottságaik voltak, és sz.r edzővel, nulla tapasztalattal, pár hónap alatt sokkal jobb alakot hoztak össze mint az enyém, mert eleve jók voltak az arányaik. Az én combfeszítőm már kb attól is nő ha ránézek, de a karom nagyon nehezen fejlődik. A sógornőm meg (ő versenyzett is egyébként) kb. mindent elkövetett, hogy olyan combfeszítője legyen mint nekem, de soha nem volt neki olyan látványos, mint az enyém. Szóval igenis van olyan, hogy valakinek bizonyos testrészei, izmai nem mutatnak látványos fejlődést, csak olyan extrém sok befektetés mellett, ami mondjuk már nem éri meg. Ez a sport alapvetően az egyébként arányos alkatú, jó genetikájú nőknek áll jól.
2018. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%

#18, az átlagpasas még ennyit se kap. Tehát számok alapján igenis jobbak az esélyei.

Hogy ő ronda létére válogat, és a saját dolgát nehezíti, az az ő baja.

A piros kezeket visszaadtam.

2018. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Válogat, mert nem akarja, hogy csak megdjak? Klassz. Neked is van érzelmi intelligenciád, gratulálok hozzá. 18as
2018. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%
#26 akkor meg nem tudom, mit hőzöng. Érdeklődnek iránta, van rá kereslet, vonzónak tartják, nem? Akkor minden adott egy kapcsolathoz. Rengeteg átlagpasas a fél karját odaadná azért, hogy olyan leveleket kapjon, mint ő.
2018. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Kapcsolathoz? Szexen kívül semmit nem akarnak egy ronda nőtől. Ha ez szerinted az álom, akkor mondom, nem sok szorult beléd.
2018. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%



#28 az meglehet, de még is így több az esélye, mint egy átlag pasasnak, akire senki rá se köp. Arra még van esély, hogy sexből kapcsolat legyen, de a semmiből soha nem lesz semmi. Szorozhatod te a nullát bármivel, az nulla marad.

2018. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
92%
Szexbol kapcsolat, ja. Szét is k... magát, aztán akkor se lenne. De persze férfiként könnyű ezzel jönni.
2018. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!