Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ronda nőként mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda nőként mennyi esélyem van, hogy valaha is legyen valakim? 26/N

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 21:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
65%
Az esélyed mindig megvan! Nem mindenkinek számít annyit a külső. Írj nyugodtan, beszélhetünk ha szeretnéd, bár kicsit fiatalabb vagyok, de szívesen megismernélek! 21F
2018. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
11%
Ha csinos vagy, nem gond.
2018. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
46%
Ez szubjektív, hogy valaki ronda, vagy sem. Lehet, hogy nekem pl. nagyon is tetszenél.
2018. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Ha csinos vagy, nem gond? Ha csinos lennék, akkor lehetne ronda fejem is? Alapjában véve maga az alkatom sem csinos. Értsd: gerincferdüléses, görbe lábú, alma alkatú, kissé teltebb, de lapos fenekű, és nincstelen mellű nő. Ha leadnék pár kilót sem lenne jobb az alakom. De nem vagyok kövér.
2018. szept. 29. 22:11
 5/39 anonim ***** válasza:
3%
Ha magadról ezt írod, akkor esélytelen vagy.
2018. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
17%

"Értsd: gerincferdüléses, görbe lábú, alma alkatú, kissé teltebb, de lapos fenekű, és nincstelen mellű nő. "


Annyira rühellem, amikor az emberek itt nyafognak, ahelyett, hogy tennének vmit. Amit leírtál, azok közül a kis mell probléma kivételével, mindegyiken tudsz segíteni. Kezdj el edzeni és pár hónap múlva jó alakú, jó seggű, szép tartású és jó alakú nő leszel. Ilyen egyszerű. Csak tenni kell érte. És persze a kajára is oda kell figyelni.

2018. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%
Azért amiért törölted a hozzászólásomat, megy a report a kérdésedre. Nem unod még, hogy 60x kiírod ugyan azt a kérdést?
2018. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
0%
Attól még dugni biztos te is akarsz... ;)
2018. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
88%

#6

ekkora baromsagot. kezdjuk a gerincferdulessel: tudod mennyire sulyos? mert vannak olyanok, akiknek annyira durva, hogy azon torna nem segit, max mutet, ami hosszu, kinkeserves folyamat. de tobbeves folyamat normal gerincferdulesen is javitani. en mar kiskoromban jartam gyogyuszasra, gyogytornara hetente 4szer evekig, otthon is csinaltam gyakorlatokat es a mai napig van gerincferdulesem es hatfajasom.... max nem annyira extrem, de ha mar valami kifejlodott, akkor sok ido azt visszaforditani. nekem szerencsere nem volt ideje kifejlodni, mert hamar kezdtuk a prevenciot.

gorbelabon szinten nem tudsz sokat segiteni. mellet leirtad, az csak zsir, ott nem lehet, ezt elismerted. DE a fenek is genetika. nem lesz bombakerek feneked, ha laposnak szulettel. egy baratnom annyit kuszkodik, heti 5-6szor jar terembe, sulyokkal edz es kb nagyon minimalis valtozas van, de neki meg mindig tiszta lapos. es ezt o evek ota csinalja, nagyon figyel a kajalasra.

fejezzetek mar be ezeket a butasagokat, hogy par honap a teremben es az egesz tested atvaltozik... de jo, hogy itt gyk-n emberek szerint a gerincferdulest is helyrehozza egy kis torna, minek is vannak akkor ortopedok, ha itt jol megmondjak a tutit?

2018. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
30%
nincs oylan , hogy ronda nő. vay az arcod vagy a vádlid vagy a hajad valami biztos szép rajtad. Szóval fel a fejjel, és légy kedves és önmagad ennek elég kell lennie.
2018. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!