Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ronda nőként mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda nőként mennyi esélyem van, hogy valaha is legyen valakim? 26/N

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 21:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Én is gerincferdüléses csúnya arcú férfi vagyok mégis van családom. Nőként sokkal több az esélyed ne add fel. Persze nem könnyű, a nők 98%nak csak havernak vagyok jó, sokat keresgéltem a maradék 2%ot. És szex minden kapcsolatomban csak az első években volt. De ezt a részét már feladtam.
2018. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet hogy lássuk is hogy mit jelent a "ronda".
2018. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Vicces, valami biztos szép rajtam, ami nem olyan szembetűnő, mint pl a vádli. Hiába szép egy vádli görbe lábakon :) De esküszöm, semmit nem tudnék magamon kiemelni, ami szép lenne. Ezt csak rontják, hogy folyamatosan kapom a beszólogatásokat, jóformán nap mint nap, hogy milyen csúnya vagyok. Oké, legtöbbször cigányok szólnak be, na de akkor is. Kedvesség? Semmit nem ér. Csak a földbe döngölik azt, aki megpróbál kedves lenni. Próbálom észrevenni az élet apró örömeit, de sajna nem sokszor fordul elő. És ha mindez nem elég, magas vinnyogós hangom van, ami már már fülsértő egyeseknek, és amúgy is beszédhibás vagyok. Meg hiába lennék kedves, valljuk be, a férfiak sem buknak a kedves nőkre. Olyan kis barátzóna, vagy egy ismerősi státusz, és ennyi.
2018. szept. 29. 22:43
 14/39 anonim ***** válasza:
6%

Az összes ronda,kövér,buta osztálytársnőmet elvette valaki feleségül,sőt volt olyan,aki bőven jobban nézett ki ,mint a partnere.

Nőként nincs lehetelen,csak realitások!

2018. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%

"6os...könnyű virtuálisan észt osztani te mindent tudó barom.Kíváncsi lennék arra hogy te milyen adonisz vagy.Te puhaf.axú küs pö.cs."


Miért is könnyű virtuálisan osztani az észt? Gerincferdüléses, kövér gyerek voltam 20 éves koromig. Most vagyok 30 éves. Kisportolt, jó alakú, jó testtartású férfi lettem. Tettem érte. Tudom, hogy fáj az igazság, de ez az igazság. Ha kövér tegyen ellene és ne itt sírjon. Az pedig a legnagyobb hülyeség, hogy a lapos fenék genetika. Jah, ezt a legkönnyebb mondani. Elkezdesz normálisa kajálni és edzeni, neked is lehet kerek feneked, csak tenni kell érte. Persze sírni könnyebb.

2018. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
33%

" DE a fenek is genetika. nem lesz bombakerek feneked, ha laposnak szulettel. egy baratnom annyit kuszkodik, heti 5-6szor jar terembe, sulyokkal edz es kb nagyon minimalis valtozas van, de neki meg mindig tiszta lapos. es ezt o evek ota csinalja, nagyon figyel a kajalasra."


Elárulom, a barátnőd akkor nagyon rosszul csinál vmit:)

2018. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%

Felmész a társkeresőre, akkor is kapsz heti 10 levelet, ha képet se töltesz fel magadról.

Szóval van esélyed.

2018. szept. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Társkeresőn hamar betalál az "egy patront megérsz" kategória, valóban. Ha nem erre vágysz, akkor viszont nehéz lesz. Valahogy a természeteddel kéne kitűnni, csak sajna az nincs rád írva, hogy pl. te egy kedves, házias, nem lusta, nem veszekedos nő vagy. Szóval annál, aki csak a külsőt nézi, ez se fog bevalni.
2018. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

#16

Majd megmondom a szemelyi edzojenek es a dietetikusanak, hogy rosszul csinaljak a munkajukat egy gyk-s megmondo szerint.

Arrol nem tehetek, hogy 30eves korodra addig nem fejlodott az agyad, hogy minden emberitest egyedi, mas felepitessel (ez noi testekben meg szembetunobb). Igen, baratomnak eleg 1-2 honap edzoterembrn ugy, hogy fagyasztott pizzat zabal, mert neki rohadt jo a genetikaja. Ettol fuggetlenul neki segge semmikor se volt, hiaba volt izmos/szalkas, de ferfiaknal ez nem olyan fontos.

Akkor ne is beszeljunk arrol, hogy van olyan ismerosom, ki mekin el, fozni se tud es max hetente 1-2szer elmegy kocogni ed neki jobb feneke van, mint az elobb emlitett sulyzos csajnak. Nekem is, mellesleg, es hozzatannem, hogy par eve edzek en is sulyokkal es nagyon minimalis a valtozas.

Max az olyam embereknel van hatalmas valtozas, akik pl jofelepitesuek csak igenytelenek voltak es elhiztak. Ott tenyleg mar a fogyas drasztikus, aztan kirajzolodik a jotestfelepitesuk.

Bar gondolom te nagyon okos vagy, de en tobb szemelyiedzot is ismerek, kik edzettek a nojuket es hat egyiknek se lett extras teste (mert ezek mind palcika csajok voltak, mas a testfelepitesuk).

Orulj neki, ha neked konnyrn valtozik a tested, van, aki eveket edz minimalis valtozasert. Es en most arrol beszelek, amikor nem vagy elhizva de formasodni akarsz.

2018. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
62%

"Majd megmondom a szemelyi edzojenek es a dietetikusanak, hogy rosszul csinaljak a munkajukat egy gyk-s megmondo szerint.


Arrol nem tehetek, hogy 30eves korodra addig nem fejlodott az agyad, hogy minden emberitest egyedi, mas felepitessel (ez noi testekben meg szembetunobb)"


Igen, nyugodtan mond meg a barátnőd személyi edzőjének és dietetikusának, hogy nem végzik jól a munkájukat. Valószínűsítem, hogy az a személyi edző is divat személyi edző, nagyon elterjedt ez manapság. Ha tudnád, hány olyan papírral rendelkező, edzőnek kikiáltott ember látok, aki lószart sem konyít az egészhez, csak van róla egy papírja. És az ilyeneknek fizetnek, kész vicc. Igen, minden ember más felépítéssel rendelkezik. Egy személyi edző pont ettől lesz profi a munkájában, hogy ezt felismeri, és minden embernek személyre szabott edzéstervet és étrendet készít. Ha a barátnőd nem formálódik, annak két oka lehet: Vagy a személyi edző a béna és a barátnődet jól lehúzza pénzzel, vagy barátnőd nem tart be mindent, amit a személyi edző mond neki. Ennyi. Attól még, hogy gyakoris válaszoló vagyok, érthetek hozzá, nem gondolod?:)


De persze a legkönnyebb ezt mondani, hogy ilyen a genetikám, nem tudok formás lenni. Könnyebb magadat becsapni, mint szembenézni a problémával:)

2018. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!