Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet nekem meg valaha valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nekem meg valaha valakim?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy epilepsziaban szenvedek. Teljes es normalis eletet elek, csak vigyaznom kell par dologgal es gyogyszereznem kell magam naponta. A (volt) baratommal kb egy honapja szakitottunk, es nagyon megvisel a dolog. Nem megy ki a fejembol, hogy mi van ha en mar nem fogok egy olyan embert talalni a jovoben aki elfogadna ezt a betegseget nalam, mivel maga a gondolat valakiben hogy "epilepszia" elegge remiszto es visszataszito lehet. De tenyleg nagyon felek ettol, hogy most hogy o mar nincs, nem lesz tobbet srnki aki ezt elfogadna nalam. Valaki akinek valami tapasztalata van ilyen teren vagy valami velemenye? Jogos az aggodalom?

2018. aug. 16. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz párod, bár valószínűleg nagyon féltene. Szoktak lenni rohamaid, vagy nincsenek, mert azért az is sokat számít.


De egyébként hogy van epilepsziád, azt ki lehet nőni.

Nekem keresztlányomnak volt az, de gyógyszeres kezeléssel kinőtte.

2018. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Azért aki egy kicsit műveltebb és értelmesebb, az egyrészt tudja jól, hogy mi az epilepszia, és nem keveri mindenféle torz mendemondával, másrészt meg annak ez nem lenne kizáró ok. Miért is lenne?
2018. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rohamaim nincsenek, csak rosszul leteim tenyleg nagyon ritkan, olyankor cselekszem gyorsan. Egyszer mar kinottem, de ujra vissza jott es most gyogyszeres kezeles alatt vagyok mar lassan 3 eve.
2018. aug. 16. 18:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Azert mert gondolom csak remiszto vagy kiabrandito egy dolog legtobbek szemeben. Egyes helyeken meg fogyateknak szamit :(
2018. aug. 16. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Persze hogy lehet. Ne hogy emiatt kissebbségi érzésed legyen. Ha mondjuk felkészíted a másik embert, akkor nem éri váratlanul ha történik esemény.

Azok szoktak pánikolni, akik nincsenek felkészítve.

2018. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

2-es jól mondja.


Ez intelligencia kérdése is egyben. És sokan csak azt tudják elképzelni, hogy elájul habzik a szája és rángatózik, de nem csak ezaz 1 fajtája van az epilepsziának.


Én is az voltam, 21 éves koromban jött ki, és 3 évig tartott. De a normálisabbik érettebb nők felfogták és megértették.

2018. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehet. Egy régi barátom kedvesét is érint a betegség.


Ami nagyon fontos, hogy emiatt ne legyen komplexusobb, hogy "rosszabb" lennél!

2018. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem 18 evesen jott elo, akkor mar megvolt a parom. Most 21 vagyok es ezalatt az ido alatt megtapasztaltam egy par eloiteletet (nem kaptam munkat, nem hivtak szulinapra mert nem ihatok, stb.). Sajnos kulso szemmel nem tudom nezni ezt a helyzetet, belsovel viszont nem erzem kecsegtetonek
2018. aug. 16. 19:25
 9/12 anonim ***** válasza:

számomra nem lenne visszataszító, bár én is szedtem gyógyszert egy más betegségre,hogy ne legyenek tüneteim. Szerintem nem kell aggódnod,biztos lesz más is,aki elfogadja :)


22f

2018. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már bocs se miért is írsz az epilepsziáról úgy, mint ha AIDS-es lennél??? Bolhából csinálsz elefántot.


Mindkét unokatesóm és a faterjuk is hajlamos pilepsziás rohamra és mégis van párjuk. Munkatársam szintén


Felesleges ezen agyalnod, nem ezen múlik, hogy találsz e valakit magad mellé, szóval nem kell aggódnod :)

2018. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!