Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet nekem meg valaha valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nekem meg valaha valakim?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy epilepsziaban szenvedek. Teljes es normalis eletet elek, csak vigyaznom kell par dologgal es gyogyszereznem kell magam naponta. A (volt) baratommal kb egy honapja szakitottunk, es nagyon megvisel a dolog. Nem megy ki a fejembol, hogy mi van ha en mar nem fogok egy olyan embert talalni a jovoben aki elfogadna ezt a betegseget nalam, mivel maga a gondolat valakiben hogy "epilepszia" elegge remiszto es visszataszito lehet. De tenyleg nagyon felek ettol, hogy most hogy o mar nincs, nem lesz tobbet srnki aki ezt elfogadna nalam. Valaki akinek valami tapasztalata van ilyen teren vagy valami velemenye? Jogos az aggodalom?

2018. aug. 16. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem kell azzal kezdeni, hogy szia, Zsófi vagyok, epilepsziás, te ki vagy? Hidd el pár randi után szóba jön, akinek szimpatikus vagy nem fog emiatt elhajtani, főleg ha rohamaid sincsenek, csak néha rosszul vagy.
2018. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Persze, ha találsz olyat, aki elfogad így.

Nekem nem lenne akadály.


23/F

2018. aug. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!