Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon szep vagy tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szep vagy tenyleg nem lesz senkid?

Figyelt kérdés
Sokszor mondjak hogy olyan szep vagy h annak parja nincs. Vajon az ilyen emberek egyedul vannak? tenyleg maganyosak? Szerintetek hogy tud egy nagyon szep ember part talalni ( itt nem feltetlen arra gondolok h az asszony nem ember )
2018. szept. 23. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én arra gerjedek kamaszkorom óta, hogy a barátnőimet megbámulják, odalegyenek értük akár kicsit irigyeljenek is értük. Szerencsére elég tapasztalt vagyok a nők terén és az ízlésem is messze átlag feletti.

Nem gondolnám, hogy magányosak lettek volna sem előttem, sem velem, sem utánam. Sőt, a barátnőik sem voltak azok. Sok jelzőt tudnék említeni, de a huzamosabban magányos nem tartozik közéjük.

2018. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Az "olyan szép vagy, hogy annak nincs párja" mondást arra szokták használni, hogy annyira szép az az illető, hogy nincs hozzá hasonlatos szépség még egy a világon.

Nem pedig arra utal, hogy "te már túl szép vagy, ezért soha nem lesz párkapcsolatod".


Remélem érzed a különbséget.

2018. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Max ha nagyon elviselhetetlen személyisége van, akkor lehet, de a szép lányok általában bármelyik ujjukra találnak valakit.
2018. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ha hülye és ostoba is vagyok hozzá pluszban, akkor tuti. :))
2018. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondom, hogy minőségi kapcsolatot nehéz építeni, ha szép vagy. Csomó ember be fog találni, aki úgymond villgoni akar veled, vagy csak dugni az élmény miatt, hogy elmondhassa magáról, hogy ilyen is volt már vele, csomó a komplexusos, csomó kirakatkapcsolatot keres és csomóan nem is vesznek komolyan, mert nincs önbizalmuk és "ugyan mit akarhat tőlem".


Az nem igaz, hogy magányosak, szerintem. Kürülöttük is vannak ugyanúgy emberek, főleg, ha magabiztosak és nem arról szólnak az összeröffenések, hogy őt vigasztalják, mert nem hiszi el magáról, hogy vonzó/szép. Az sem igaz, hogy nem kezdeményeznek náluk (akár férfiak, akár nők), de hogy ezek az emberek normálisak vagy olyanok, akik értéket keresnek és nem a kirakatot, na az egyáltalán nem biztos, sőt.

2018. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
#3 elviselhetetlen személyiséggel is talál mind a 10 ujjára... max nem hosszú távra, mondom ezt egy elviselhetetlen személyiségű, de nagyon szép nő 1 éven belüli 4. exeként...
2018. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy olyan szép nőt sem ismerek, akinek problémája lenne a társkereséssel, lol
2018. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szép vagy, akkor nem lesz senkid csak, ha nem akarod.
2018. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!