Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért nem lehet elfogadni, hogy nem lesz senkid életed végig?

Figyelt kérdés
Miért rinyálnak itt sokan? A szomszédban van két testvér, 2 öreglány, anyukkal élnek, soha nem udvarolt nekik senki és jól elvannak. 45 körüliek. Régen is nagyon sokan éltek magányban, egyedül.
2018. máj. 11. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt, azt sosem tudhatod hogy lesz-e valakid vagy sem. Másrészt, sok ember nem egyedül szeretné leélni az életét... Persze nem rinyálni kell, hanem tenni kell érte...
2018. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi közöd hozzá?
2018. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az, hogy itt olvasom a rinyálást és idegesít!
2018. máj. 11. 09:22
 4/9 anonim ***** válasza:
A rinyálás valóban nem old meg semmit, de azért más az, ha azért vagy egyedül, mert neked így jobb, vagy azért, mert így alakult.
2018. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 peca1000 ***** válasza:
Mert csak sírni tudnak, de tenni nem akarnak ellene. Ha valaki elmondja mit tegyen, le se szarja, és megy tovább a hiszti. Megèrdemli a jó része, hogy egyedül maradjon.
2018. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

45 évesen még nem öregek. Talán ezt választották, talán sosem jutott nekik férfi, de hidd el, az emberek többsége alapvetően nem arra vágyik, és nem is az a normális, hogy az anyjával lakjon 45 évesen. Hanem családra vágynak, gyerekeket akarnak, vagy legalábbis szerelemet stb.

Amúgy meg nem tudod, nem sírnak-e itt a gyiken vagy más fórumon azon a nők is. Szemre jól elvannak, de nem látsz bele az életükbe. Nekem még azt is nehezemre esett megemészteni tavaly a 40. szülinapom körül, hogy már nem lesz több gyerekem. Mindig szerettem volna kettőt, de csak egy lett, ezt dobta a gép. Most meg már társam sincs hozzá, és ennyi idősen nem is szülnék. De eléggé magam alatt voltam emiatt úgy, hogy van már egy gyerekem. El tudom képzelni azt akinek nincs és szeretne....

A rinyálás valóban nem segít, én sem szoktam sem itt, sem máshol, de azért nehéz beletörődni, hogy egyedül maradsz. Főleg akinek sosem volt az életében kapcsolat.

2018. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többsége társas lény.
2018. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vártam, ki dobja be először a "társas lény" közhelyet.


Amúgy a kérdésben szereplő nők is társas lények, azért is élnek hármasban az anyjukkal. :DD

2018. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyen benne részed és megtudod.
2018. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!