Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene elfogadni, hogy valaki csak napokkal később válaszol?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam a Randizásban (érettségizett vs. cihológus, 160 nettó) többektől, hogy igenis, ki kell várni a sort. He? (Sőt, she?) (Akik normális választ írtak azokat egyből 0-ra értékelték. Jellemző.)


Drága embertársaim, ha ír nektek valaki, az a minimum, hogy válaszoltok, lehetőleg minél hamarabb. Nem, a 24-1024 órával későbbi válasz már nem érdekel senkit. Ahogy írták, már 2018 van, és olyan nincs, hogy arra, aki állítólag fontos nekem, ne legyen annyi időm, hogy ne írjak legalább néhány szót. Aznap.


2018. máj. 7. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahaha, én írtam, hogy mindenki várja ki a sorát. Én azt arra értettem, hogy rosszul érintett, mikor valaki rgész nap írogatott, és számon kért, hogy hol vagyok, mit csinálok, miért nem írok. Az továbbra se azt jelenti, hogy napokig nem jelentkeztem, mikor valaki érdekelt. De úgy fest, te se tudsz szöveget értelmezni.
2018. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell elfogadni. Minden további nélkül beperelheted.
2018. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Attól még, hogy 2018 van, olykor napokig nem megyek fel internetre és/vagy a telefonom sincs nálam. Talán kötelező lenne állandóan elérhetőnek lenni? Szép is lenne.. Sőt, jobbat mondok, a számomra legfontosabb, legközelebbi emberekkel sincs igényem minden áldott nap beszélni. Minek? 1-2 napos válaszhiány miatt hisztizni nettó szánalom, főleg, ha valami random félidegen követelőzik ilyen szinten. Mondjuk jó is, legalább hamar kiderül, hogy az illető mennyire tapadós, annál hamarabb elkerülöm. Számomra csak az igazán fontos ügyekben számít a gyors reakcióidő, ilyenkor pedig nem üzenetben keresem a másikat, hanem telefonon vagy személyesen, egyébként óegyáltalán nem várom senkitől, hogy azonnal vagy akár aznap válaszoljon, szóval ez oda-vissza működik. Kinek mi.
2018. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem kötelező. Sőt tudod mit? Személyesen sem kötelező reagálni mindenre, akármikor faképnél hagyhatja minden magyarázat nélkül egyik a másikat.


Ki vagy te, hogy számonkéred a másik idejét? A cset pont arra való, hogy lehessen úgy is beszélgetést folytatni, ha a másik nem ér rá nagyon.


Ha nagyon zavar, telefonálj. Persze olyankor is lerázhatnak pár pillanat alatt, mert mindenki azt csinál, amit akar, de legalább kisebb eséllyel kell várnod.


Komolyan valami ideggyenge ember lehet az, aki nem képes várni pár órát, mert úgy gondolja az ő kérdése a legfontosabb történés a másik életében..


Nem.

2018. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Érdekelne a korotok. Én még úgy szocializálódtam, hogy csak élőbeszéd volt. Középiskolás koromban kaptam meg a világ legkirályabb mobilját (Nokia 3210). Mi még ahhoz vagyunk szokva, hogy a beszélgetésnek van eleje/vége és ha épp nincs időnk beszélni, akkor mondtuk, hogy bocs, meg kereslek később vagy keress meg ekkor vagy akkor. Természetesen nem kötelező, de olyannál még nem találkoztam, aki ennyi emberiséget zokon vett volna.

31/f

2018. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez olyan kapcsolatoknál érdekes csak és néha kib**aszás, ahol hetente 1x-2x tudnak csak találkozni az illetők vagy még annyiszor sem és csak a telefon meg a cset marad.


ekkor sem lehet számonkérni, de itt tudhatja mindkét fél, hogy igenis örülne, jól esne a másiknak ha 2 napon belül azért kapna választ.

2018. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

2018-ban is magam osztom be az időmet és nem fogom minden ismeretlen ember írására megszakítani a dolgaimat.

Munkaközben meg nem foglalkozom privát dolgokkal, mert csak kizökkent.


Engem nem kötelez semmire az, ha valaki ír. Nem én kértem, hogy írjon. AKkor válaszolok, amikor akarok, ha akarok egyáltalán.

Ilyen sszámonkérő hangnemű üzenetre biztos nem


Akit nem ismerek, miért lenne nekem fontos? :)

2018. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Hogyan ismersz meg bárkit, ha szarsz a pofájába. Nyilván nem munkaidőben vagy akkor kell válaszolni, hanem amikor vagy időd. Általában az embereknek meg minden nap van ideje.

31/f

2018. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok, mikor bejött az sms a mobillal, alsós voltam, akkoriban mi is rögtön válaszoltunk egymásnak.


Felnőttként viszont változik az ember értékrendje/fontossági sorrendje. Nem úgy, mint gyerekként a pad alatt nem figyelve a tananyagra írogattunk egymásnak. Te miért nem nőtted ezt ki?

2018. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg, csak mert az ember egész nap elérhetővé vált kb az okostelefonok és a mobilnet által, attól miért kötelező vigyázzban várni a másik üzeneteit?
2018. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!