Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene elfogadni, hogy valaki csak napokkal később válaszol?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam a Randizásban (érettségizett vs. cihológus, 160 nettó) többektől, hogy igenis, ki kell várni a sort. He? (Sőt, she?) (Akik normális választ írtak azokat egyből 0-ra értékelték. Jellemző.)


Drága embertársaim, ha ír nektek valaki, az a minimum, hogy válaszoltok, lehetőleg minél hamarabb. Nem, a 24-1024 órával későbbi válasz már nem érdekel senkit. Ahogy írták, már 2018 van, és olyan nincs, hogy arra, aki állítólag fontos nekem, ne legyen annyi időm, hogy ne írjak legalább néhány szót. Aznap.


2018. máj. 7. 17:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én teljesen elképedtem, amikor egy ismerősöm elnézést kért, mert nem azonnal reagált az üzenetekre, és reméli nem bántott meg vele. Nem találkozó időpont egyeztetés volt a téma (ez az egy, amire illik egy ok, nem jót írni "azonnal", már ha frissül az alkalmazás)


A, dolgozik

B, személyesen is tartottuk a kapcsolatot

C, ha az összes üzenetemre azonnal reagál, akkor lehet az élő kommunikációt öli meg más ismerőssel, baráttal, amiért lehet "nyakon csapják"


Mert van messenger, WhatsApp, Viber stb, nem jelenti azt, hogy 0-24ben kommunikálunk. Pláne nem ilyen formában. Szóval ne mond meg, mikor lehet kell reagálni a másik üzeneteire. Az írott szöveg nem vész el.

2018. máj. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!