Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha hosszabb ideig lógtok ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb ideig lógtok ezen az oldalon, rátok hogyan hat: felvidít vagy inkább lehangol?

Figyelt kérdés

Biztos mindenki észrevette már, hogy a GYK-nak van egy sajátos világa - viszont emberfüggő, ez kire milyen hatást gyakorol. Ha több órát egyhuzamban itt vagytok, utána kiléptek, milyen érzések lesznek úrrá rajtatok? Rosszkedv, esetleg értetlenkedés, csodálkozás(hogy mennyi fura ember van), méreg, düh, csalódottság, netán jókedv?


És ha kivált valamit, az az oldal bezárása után nem sokkal el is illan vagy utána még hosszú ideig megmarad? Van, hogy valami olyat olvastok itt, amin utána még sokáig kattog az agyatok?



2018. szept. 18. 09:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem megnevetett ez a topoik a sajátos elméleteivel.

Pl férfitöbblet v nők szexuál piaci értéke, 30-as nőket temetni kell... :D


Ha röhögni akarok mindig ide jövök. A GYIK-es aggszűz hadsereg elméleteinél nincs viccesebb.

2018. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

rájövök , hogy sokkal több szerencsétlenebb is van mint én :)

felvidít, hogy nem vagyok egyedül a problémáimmal

2018. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Engem nagyon le tud hangolni.


Valójában a sírva röhögök kategória is szomorú. Az egymásnak ugrós kérdések válaszok... Szomorú az egész.

2018. szept. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy - talán - hasznos tanácsokat tudok adni.
2018. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!