Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha hosszabb ideig lógtok ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb ideig lógtok ezen az oldalon, rátok hogyan hat: felvidít vagy inkább lehangol?

Figyelt kérdés

Biztos mindenki észrevette már, hogy a GYK-nak van egy sajátos világa - viszont emberfüggő, ez kire milyen hatást gyakorol. Ha több órát egyhuzamban itt vagytok, utána kiléptek, milyen érzések lesznek úrrá rajtatok? Rosszkedv, esetleg értetlenkedés, csodálkozás(hogy mennyi fura ember van), méreg, düh, csalódottság, netán jókedv?


És ha kivált valamit, az az oldal bezárása után nem sokkal el is illan vagy utána még hosszú ideig megmarad? Van, hogy valami olyat olvastok itt, amin utána még sokáig kattog az agyatok?



2018. szept. 18. 09:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan kérdés amin sírva röhögök, de több talán a bosszantó/ lehangoló kérdés és válasz. Én remélem, hogy a valóságban nem fogok osszefutni olyan "férfiakkal" mint akik itt vannak.
2018. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sose nevetek. Ez az alkategória elszomorít, lehangol. A riban€ozó válaszoló az egyik oka. És nem, nem azért mert magamra vettem, se dagadt nem vagyok, se ribi. Ellentéte mindkettőnek. Mégis lehangol.
2018. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Kategóriától függ.

Azért vagyok itt, mert a munkám alatt néha unatkozom, egyedül vagyok és valamiért itt kötök ki. Megmagyarázni nem tudnám, hogy miért. De jól esik más/idegen emberekkel 'kapcsolatba' lépni és érvelni, véleménytnyilvánitani illetve véleményt kikérni. Érdekes néhány felfogás és szemlélet, emellett sokszor elszomoritó sokan mit müvelnek és milyen értékek szerint élnek. Sokszor jó le/3aszni is a hülyéket.

Néhány kategória nagyon hasznos és segitségül szolgál.

A lelkivilágom nem befolyásolja különösképp, de néha azért egyes elrettentő példa után örülök, hogy nem vagyok a helyükben, vagy az én párom/családom nem olyan.

2018. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
" Én sose nevetek. Ez az alkategória elszomorít, lehangol. A riban€ozó válaszoló az egyik oka. És nem, nem azért mert magamra vettem, se dagadt nem vagyok, se ribi. Ellentéte mindkettőnek. Mégis lehangol." Tudom unalmas, mert sokszor jönnek az anyád mit szólna ehhez dologgal, de az ilyen véglényeknél, mint az a 46% tényleg kíváncsi lennék, hogyan tud a nőrokonai szemébe nézni. Ezek vagy súlyosan beteg emberek-mint a nőket lövöldöző incel gyökér is, vagy primitívek és nem gondolnak bele miket írogatnak.
2018. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Alapból kínosnak tartanám, ha ez az oldal lenne az örömöm, vagy egyáltalán hatna az életkedvemre.

Inkább unalomból vagyok fenn.

2018. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehangol hogy mennyi ember van aki eltűr bizonyos dolgokat, nem mer lépni, alap eldöntendő dologra kérdést ír ki mert sajnos egyszerű dolgokat nem tud megoldani, stb... Ezek miatt inkább rosszkedvel távozom. De néha viszont örülök hogy válaszaimmal segíthetek.
2018. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Van, hogy kínomban röhögök, mekkora gyökér állatokat hord hátán a Föld, vagy mekkora kamugépeket.


Valamikor meg sírhatnékom van, mekkora tapló gyökereknek van bármilyen emberi kapcsolatuk. Mondom ezt úgy, hogy amúgy van barátom, tehát nem egy megkeseredett vénkisasszony vagyok.

2018. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Általában fogom a fejem, hogy hogy lehet itt ennyi retardált :D vannak kérdések/válaszok, amik vicceseky de inkább az olyanok vannak többségben, amikre rácsodálkozom. Pl amikor valaki kiírta, hogy óvszer helyett lehet e lufit használni.. wtf?!
2018. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem jó kedvem lesz, mindig lehet találni egy két vicces kérdést, meg választ is.
2018. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Engem először szórakoztat, aztán idegesít, de nem csak ez a kategória. Rengeteg a sikertelen, frusztrált, irigy ember, aki képtelen elhinni, hogy másnak lehet jó élete korrupció és csalás nélkül is
2018. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!