Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajoknak bejön az öltönyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak bejön az öltönyös elegáns pasi?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 09:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Bejön, igen, ha tényleg méretben és fazonban hozzá illő öltönyt visel a férfi, illetve úgy is viselkedik.


Láttam viszont már olyat, akin az öltönynadrág túl rövid és állva is boka fölött libeg.

Vékony testalkatú férfit csőnadrágszerű öltönyben, amitől még cingárabbnak néz ki, pipaszár lábakon.

Van aki fehér zoknit húz a fekete öltönyhöz, kockás nyakkendőt köt a csíkos inghez.

És olyat is láttam már sajnos, hogy öltönyös férfi séta közben nagyot köpött a járdára.


Ezek elég kiábrándítóak.

2018. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha mellette tud laza is lenni, akkor bejön, és ha az öltönye mellé ismeri az illemet is, tud rendesen késsel villával enni pl. (mert sokan még ennyit sem tudnak, pedig öltöny van rajtuk...)
2018. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Irjátok a +mellé megjegyzéseket, ami persze, egyértelmű...de a kérdező se hiszem,hogy egy slampos,puhos, bugyuta, ápolatlan pasira gondol öltönyt adni.

Az nem kérdés,hogy nem jön be senkinek.

2018. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 3.14159265357989 ***** válasza:
Szerintem a laborköpeny jobb, de igazából az öltöny sem ellenszenves végül is (bár nekem igazából semmilyen igényes ruházat nem az... jó, azért lánynak ne öltözzön az emberke, ha pasi alatt potenciális romantikus partnert értünk egy nő számára).
2018. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha csak ezt vesszuk figyelembe, akkor igen. Kar, hogy nem vagyok egy elegans no-tipus. :(


:)

2018. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem a divatos feszulos farmeros 20 eves sportolok jonnek be felallo hajjal.

36/N

2018. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az elegáns viselet minden nőnek imponál. Neked nem jön be ha egy nő kicsípi magát?
2018. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, az öltöny szexi. Általában én is elegáns vagyok, szóval nagyon tetszene.
2018. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az összes hozzászólást szóval bocsi ha ismételni fogok mást.

Ha neked az az imidzsed, hogy öltönyös pasi vagy akkor járj öltönybe. Nem az a lényeg, hogy egy nőnek mi jön be: öltönyös pasi, farmeres, kopasz, vékony, izmost stb- hanem, hogy neked mi áll jól.

2018. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!