Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajoknak bejön az öltönyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak bejön az öltönyös elegáns pasi?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 09:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem a ruha teszi az embert, szokták mondani, és nagy igazság:D


Ha van pénz bárkit ki lehet kupálni, és meg nem mondod róla, hogy külsőleg kicsoda micsoda:D

2018. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csak ha alkalom van rá hogy kiöltözzön. De akkor se az a parasztos falusi ízléstelen öltönycucc legyen.
2018. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
A csajoknak nem, mert görcsösséget, merevséget, "karót nyeltséget" sugároz. A nőknek viszont igen, akik már fogékonyabbak a sármra, a kisugárzásra: az öltönyös pasiknak pedig van olyanjuk :D
2018. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
3 Ezt te honnan veszed? Főleg ha bemész egy ír kocsmába, és ahogy némely bankárka viselkedik illuminált állapotban hát az minden csak nem sharmos:D
2018. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ. Ha focimeccsen, vagy teljesítménytúrán meglátnék egy ilyet, konkrétan körberöhögném, és minden eszembe jutna, csak a sárm nem.. :D
2018. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

4-es irigysèg szagot èrzek,hogy a bankàr sokkal kelendőbb a nőknèl is.

Az a bankàrka kb. odatette magàt legalàbb,tanult,karriert èpített ès elèrt valamit.

Tudom ha valaki jól èrzi magàt a magyarnak nem tetszik,ha nyavalyogna akkor az lenne a jó.

2018. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6 Mire lennék irigy? arra, hogy úgy viselkednek mint a magukból kivetkőzött disznók, tanult ember létükre? Erre kéne? Már ne is haragudj, de szó sincs róla..
2018. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem, bár annyira nem érdekel.
2018. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem igen,bejön. És én hiszek abban,hogy a "ruha teszi az embert", ami alatt persze em az állandó öltönyviselést értem. Bárhol találkozol bárkivel kllemesebb benyomast tesz Benned ha normálisan fel van öltözve és ápolt.Ez nőre,férfira vonatkozik.
2018. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a hozzáillő makulátlanul jó modor is megvan a viselőjében.
2018. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!