Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akar velem járni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem járni, mert vegán vagyok! Tényleg ennyire gond ha valaki vegán?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 14:01
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
25f
2018. szept. 15. 14:01
 2/38 anonim ***** válasza:
64%
Vegánnak lenni egészségtelen, ezt orvosként mondom.
2018. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
64%
Lehet nem ezzel van a baja, hanem hogy a vegánok általában ilyen belpesti, szélsőliberális agyhalottak, akik propaganda eszközként használják azt, hogy ők bizony vegánok.
2018. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy van rossz tapasztalata. Esetleg úgy gondolja, hogy elkezded ráerőltetni az elméleteidet. Rengeteg -nem az összes- vegán agresszívan tüntet a saját igaza mellett, képtelenek elfogadni, hogy más vélemény is létezik a világon a sajátjukon kívül. Ráadásul úgy gondolják, hogy ettől ők különlegesek. Ha meg megkérdezed, hogy miért vegán, akkor hebeg-habog, fingja sincs, csak azért mert menő. Ez meg kéz a kézben jár a vegán-lmbtq-cigányvédő(bocsi) elméletekkel és azzal hogyha valami “defekted” van akkor attól leszel különleges. Ha “normális” vagy akkor unalmas vagy. Ők általában ezt gondolják. :D

Nyilvàn érthetetlen, ha valakinek ez kizáró ok, az is elég beszűkült gondolkodásra utal.

2018. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha tipikus vegán módjára folyamatosan terrorizálod őt azzal, hogy mit egyen és mit ne, akkor ne csodálkozz... Ha meg nem, akkor egyszerűen hülye a csaj. Vagy amúgy sem tetszel neki, és ez a kifogás, hogy ne kelljen megmondania, hogy a kigyúrt, nagyhangú Pistire gerjed helyetted.
2018. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%

Bizonyos esetekben és bizonyos embereknek igen. Ezt fogadd el, nem vagytok egymásnak teremtve.


Esetleg elmondom, hogy én sem nagyon szeretem őket. Nem azért amik, hanem azért mert legtöbbjük akivel én találkoztam olyanok mint a jehovisták. Örökké meg akarnak téríteni. És ha nem osztja valaki a véleményüket azt nehezményezik sőt, olyat is ismerek aki felszolgálóként lehordta mindennek a vendéget mikor valahogy szóba elegyedtek és a vendég kifejtette, hogy bizony ő szereti a húst és nem érdekli más véleménye.

Persze tőlem legyen ki mi akar csak engem szintén hagyjon meg annak ami akarok lenni.

Vagyis nem gond maga a vegánság csak ha másokra akarod erőltetni a nézetedet, folyton megmagyarázni másoknak miért gondolják rosszul stb.

2018. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Sose láttam hosszú távon működő vegán-húsevő párost.
2018. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
62%
Nem maga a vegánság gond, hanem hogy erőszakkal térítetek.
2018. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
54%

Omg, en egyszer se talalkoztam "teritos vegannal" eletem soran, legtobbjukrol csak akkor tudtam meg, amikor evesre kerult a sor es kijott, hogy ezt vagy azt nem ehetnek. Ezeket szerintem csak videokbol veszitek, ahol erre koncentralodnak. Mellesleg, bajotok van mindenfele aktivistaval? Azok, akik ruhaboltok elott allnak, hogy ne lenyuzott allatok szoret vedd meg is gyuloletet erdemlo emberek? Vagy akik a kihalo fajok vadaszata ellen tiltakoznak? Vagy akik az esoerdo kiirtasara hivjak fel a figyelmet?

En vega/vegan kozott ingadozom es tokeletesen tudom, miert vagyok az, az egyik indok pedig az egeszsegem. Nem tudom milyen "orvos" valaszolt fentebb, de a B12 vitaminon kivul mindent be lehet vinni termeszetes forrasokbol (a B12 az allatokban is amiatt van, mert taplalek-kiegeszitot kapnak). Na mindegy, altalaban azok fujnak a veganokra, akiknek halvany fogalmuk sincs semmirol.

Husevo baratom van, btw, tobb mint 2 eve. Tehat errol is annyit, hogy husevo es vega nem alkothat part.

2018. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
32%
Miért vagy vegán? Ha azért mert sajnálod az állatot, nos akkor elmondom neked, a növények is élnek. Őket nem sajnálod? Pusztán azért lemészrálhatunk élőlényeket, mert nincs négy lábuk hogy odébbszaladjanak? Micsoda gonoszság ez.
2018. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!