Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért jó olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jó olyan csajjal járni, akinek annyi a napja, hogy sminkelés, aztán ruhaboltba, szoliba, körmöshöz, fodrászhoz, szempilláshoz, edzőterembe járkálás?

Figyelt kérdés

Ez egy izgalmas párkapcsolat, egy ilyen lánnyal? Nem azzal van a baj, hogy valaki igényes, de komolyan, egy olyan videót nem látam, ahol mondjuk a kedvenc filmjéről beszélt, vagy a libribe ment volna.

Semmi másról nem szólnak a napjai, élete, csak hogy a hiúságát simogassa.


https://www.youtube.com/watch?v=uUkUpsLOR-c

https://www.youtube.com/watch?v=mEw6gCafZIY

https://www.youtube.com/watch?v=PKN8bpqdXyc

https://www.youtube.com/watch?v=db65a92IKX4


At meg ne írja le senki, hogy irigy lány vagyok, mert teljesen hidegen hagynak az ilyen kommentek, előre szólok. Csak beismered vele, hogy magadra/barátnődre ismertél.


2018. jún. 26. 18:32
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
97%

Mert férfiként ők is csak ennyit csinálnak, csak a nemüknek megfelelő hobbikkal.

Nincs igényük többre.

2018. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
42%

Sok csajt láttam az edzőteremben ultra béna és röhejes edzéssel, akikről sütött, hogy ez csak egy alibi arra, hogy ne unatkozzanak otthon, hogy ők trendi életet élnek, és arra, hogy leggingsben és sportmelltartóban enyelegjenek az edzett férfiaknak...


... de ez a csaj mindegyiken túltesz :D:D:D béna nagyon

azért dugnám

2018. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
71%
NEM!
2018. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként ez nyilván nem egy libribe járó, programozó-matematikus diplomás sráccal fog összejönni, hanem a saját szintjén valami ecsetfejű szolisfiúval.
2018. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
74%
Na vajon mire jó egy élő guminő? Sose fogod kitalálni.
2018. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
97%
Volt olyan videoja, amiben a munkajarol beszel, tehat nyilvan nem csak ennyibol allnak a napjai, de erre epul a csatornaja, ezt nezik. En is olvasok konyveket pl, megsem szoktam rola nagyon beszelgetni.
2018. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert valaki sokat foglalkozik magával, a külsejével még nem feltétlen lesz felszínes ember, akinek CSAK ebből állnak a napjai.
2018. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
sose jártam ilyennel. Nem tudom...
2018. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
37%
Huh, engem hányszor ítéltek meg tévesen első blikkre...
2018. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
65%

A kérdésnek nem sok értelme van, pusztán hiszti, de azért megpróbálom...


Akik ezeket a csajokat felszedik,azok is hasonló érdeklődésűek,tehát nekik nem unalmas egy ilyen nő. Ki gondolta volna, ugye? Elég sok férfinak minden bizonnyal meg te leszel unalmas, semmittevő lány, és tehetnék fel ők is a kérdést, hogy azon kívül, hogy ismersz pár filmet és jártál már könyvesboltban mit tudsz felmutatni? Ki gondolta volna?


(Amúgy nem értékítéletet mondtam, csupán logikusan levezettem)

2018. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!