Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy sminkelő férfi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sminkelő férfi ennyire elidegenítő lenne?

Figyelt kérdés
Nevezzük ezt a férfit most csak simán Antinak. Anti volt olyan balszerencsés, hogy 16 évesen kapta el a bárányhimlőt, ami elég komoly hegeket hagyott az arcán, különösen az orcáin és az állán. Mivel Anti egy alapvetően világos bőrű figura, így a piros foltok eléggé feltűnőek az arcán, azonban némi alapozóval lekezelve szinte csak közvetlen közelről észrevehetőek, akkor is csak halványan. Azonban akárhányszor ezt elárulja egy nőnek, akivel ismerkedik, azok citromba harapott arccal néznek rá és kihátrálnak az ismerkedésből, rosszabb esetben meg is alázzák, általában b*zinak hívják, holott Anti világosan elmagyarázta, hogy alapozó nélkül az arca miként is festene, sőt meg is mutatta nem egyszer milyen is az arcra all natural valójában. Természetesen megkapta, hogy biztos jobban nézne ki nélküle, de az emberek túlnyomó része nem igazán találja vonzónak a heges arcát, ami értelem szerűen rosszul esik neki, mert az ő hegei nem a menő kommandós fajta hegek, hanem sokkal inkább ezerszer elkapart szúnyogcsípésekre emlékeztető foltok. Titkolni nem igazán tudja ezt a habitusát, mert naponta fel kell raknia és, mint említettem, közelről azért észrevehető egy halvány kontraszt az alapozó és a természetes bőrszíne között, szóval vagy foltos arccal ismerkedik, amivel eleve elássa magát, vagy sminkel, de akkor meg azt vágják az arcába, hogy "te biztos b*zi vagy".

2016. márc. 18. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret, az úgy szeret, ahogy vagy. Rengetegszer látni az utcán olyan férfiakat, akiknek van valami "szépséghiba" az arcán, például hasonló foltok, égési sérülés, hegek stb. A legtöbben elfogadják önmagukat úgy, ahogy vannak, és megtanultak ezzel együttélni. Te az alapozóval magad elől próbálod elrejteni a hegeket, te nem bírod elfogadni, hogy így nézel ki és kész.

Az én barátom nagyon pattanásos arcú, mégse sminkel. Apukámnak nagyon durva hegekkel van tele az egész arca (ő veled ellentétben még csak nem is tudja, mitől van ez, egyszercsak kialakult nála fiatalkorában), mégis imádták a nők, mégis lett egy felesége, akivel 20 éve boldog házasságban élnek, és sosem zavarta anyát, hogy apa arca heges.

2016. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nevetnék ezen. Rengeteg krém van ilyen hegek eltávolítására, illetve halványítására. Először ezeket kéne kipróbálni. Az én testem műtéti hegekkel van tele, már megtanultam elfogadni azt, hogy nem tökéletesen sima a bőröm. Aki ezen lovagol, annak a sminkes arcod ugyanúgy nem lesz megfelelő, mint a természetes.
2016. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Anti menjen el egy bőrgyógyász kozmetológushoz,aki tud megoldást a problémájára.

Anti ne használjon alapozót csak egy jó minőségű korrektort.

Nem gondolom hogy csak emiatt elutasítanék bárkit is.

2016. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem b.u.z.i.znám le, de nem sminkelgetnék, hanem elmennék egy dermabráziós kezelésre (ez a bőr finom hámlasztását jelenti, direkt heges arcra van kitalálva)
2016. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, teljesen érthető a problémád. Mondjuk nekem az is tetszik, ha egy pasin szemceruza van, most az ilyen rockerekre gondolok, szóval én lehet kivételnek számítok. :D
2016. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég beteg világ van. Én pasi vagyok és nem tartanálak melegnek, amiatt ilyen cuccot használsz. Meg is értelek, de nem hiszem, hogy ez szükséges, amit csinálsz.


Legfurcsább a mai világban ez a kettős mérce. Ha egy pasi csinálja azt, amit a nők szoktak, akkor azt lebzizzák. Ha egy nő sminkel akkor az leszbikus, vagy mi? Vagy ha a sminkelés, mint cselekvés egy megvetendő tulajdonság, akkor a nőket hogyhogy nem veti meg senki? Ha egy nő csinál férfias dolgot, akkor mindenki odáig van, hogy milyen talpraesett, ügyes, szexi, stb. Ha egy pasi nyúl le egy praktikát, akkor mi ez a megvetéshadjárat ellene?


Egyébként azt javasolnám neked, hogy keress fel inkább egy bőrgyógyászt. Esetleg próbálkozz más eszközökkel. Krémmel vagy valami mással. Hosszú távon is jobb lenne neked és nem kéne az ilyen homofób nőkkel meg emberekkel is vesződnöd.

2016. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem elidegenítő hanem felesleges. Ezzel a heg nem tűnik el végleg. Mit csinál Anti ha este le kell mosni az alapozót amikor befekszik a nőjéhez az ágyba? Vagy azt tervezte, hogy ha komoly kapcsolata lesz akkor sminkben fog élni?
2016. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nők mit csinálnak, ha lejön róluk a smink? A sminkkel nem változik meg egy nőnek az arca, csak amíg rajta van, máshogy néz ki
2016. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A női sminkelés nem azért alakult ki elsősorban, hogy a ronda dolgokat tüntesse el. Nekem volt egy ronda bőrkinövés az arcomon, már attól rosszul voltam ha kiretusálták képeket, mert hazugságnak és becsapának éreztem. Gáznak éreztem volna, hogy valaki megnézi a képeimet, azt hiszi, hogy milyen szép vagyok, aztán meglátja a kinövést élőben és bumm, kiábrándító... Vagy igazából meg kell oldani a problémát, vagy elfogadni.
2016. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En nem idegenkednék es teljesen elfogadnam,az se zavarna,ha mindennap alapozózná magát es az sem,ha nem tenne rá alapozot.hiszen szinte mindenkinek van olyan testresze vagy tulajdonsaga,amit legszivesebben eltakarna,eltitkolna,szoval ne aggodj,csak lehet masnak nem olyan szembetűnőhelyen van.:)

20/N

2016. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!