Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy 20-40 év között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy 20-40 év között sokkal több a férfi és ezzel magyarázandó, hogy sok srácnak azért kell egyedül tengetni az életét mert nem jut neki nő?

Figyelt kérdés
Itt írták a fórumon, hogy az említett korosztályban sokkal több férfi van, és a férfiaknak nagyon nehéz barátnőt szerezniük.
2016. márc. 17. 09:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen nincs hogy "nem jut neki nő", amúgy sem a boltban vagyunk ahonnan lehet válogatni a polcról és ha nem jut így járt. Inkább azt mondanám sok "férfi" (meg fiú) töketlen ahhoz hogy nőt szerezzen. Nem küzd, nem tesz érte. Legtöbb kérdést ha itt olvasod arról szól hogy meg sem meri szólítani a lányt-nőt! De komolyan, így mit várnak? Meg önsajnálattal nem lesz senkinek sem barátnője.
2016. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
35%

Remélem, nem komolyan kérdezed ezt...


Nem, ez nem igaz. Csaknem ugyanannyi nő és férfi van (1-2 % eltérés).

2016. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
28%

igen, ez így van statisztika szerint. De az, hogy nem jut nő, hülyeség, mert el lehet venni attól, akinek már van.


pl ha csoda számban látsz egy szép csajt egy lúzer pasival, akkor csak pénzt kell villantani és a jó élet reményét odatolni a csaj orra elé, máris téged fog választani. Szerelemmel nem lehet sem jóllakni, sem télen fűteni, gyerekeit sem egy 20nm-es patkánylyukba akarja megszülni több mint való. Persze a tálaláson, időzítésen sok minden múlik.


Aki meg azt mondja, hogy ha tehetné egy minimálbéres lúzert választana meg a 20nm-es patkánylyukat az vagy hazudik, vagy szimplán egy nagy hülye!

2016. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
36%
#2 az az 1-2 % ebben az esetben több 1000 főt tesz ki.
2016. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%

Igen, van eltérés, több a férfi ez tény.

De elsősorban nem ezért nem jut a legtöbb fiatal srácnak nő, hanem mert egy 18-30 éves nőért az így is többségben lévő férfiak 18-50 éves korosztálya verseng. És bizony nagy sikerük van az idősebbeknek is a fiatal nőknél, legalább is több mint a legtöbb tininek vagy fiatal huszonévesnek. Hogy ez miért van az nem tudom, talán az egzisztenciájuk miatt és/vagy mert nekik már kiforrott személyiségük, magabiztosságuk és tapasztalatuk van.

2016. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
án inkább úgy mondanám, y a 20-as nőknek a 30-40-es pasik jobba kellenek, és a fiatalabbak közül kimarad egy csomó
2016. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Tessék! Kijelölitek a 18-30 közötti korosztályt, és láthatjátok, hogy 42.267 férfinak "nem jut" nő a 18-30-as korosztályból, ha monogámiát feltételezünk. Egy egész nagyvárosra való férfi. Rengeteg ember. És akkor sok férfi tart még szeretőt is, meg sok nő ugyanabba a férfiba szerelmes reménytelenül, sok nő inkább az egzotikumnak számító külföldi pasasok iránt vonzódik, és a többi, és a többi, tehát ezek a tények csak rontják az amúgy sem fényes arányt. Ja, hát nagyon tudom sajnálni a nőket, olyan szar lehet nekik, tényleg. :D

2016. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Rákerestem arra amire hivatkozol, de észrevettem, ha megyéket állítasz be akkor árnyaltabb képet kapsz. És ha Budapestet állítod be akkor ott több a nő mint a férfi.

[link]

2016. márc. 17. 10:49
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem ez a baj, meg az elso válaszoló sem írta teljesen jól. Ez kereslet kinálat függvénye. A 18-28 eves nők csúnyán fogalmazva a legkeresettebb "áruk" mivel szexuálisan aktívak, csinosan, szépek, meg lehet velük alapozni egy családot. A 18-28 eves fiúk, ezt a korosztályt szeretnek megcsipni, mivel kb egyidosek. Csak, hogy 28-38 s meg talán mehetnénk feljebb is kicsit, szinten ezt a korosztályt szeretne párjaul. Szoval 18-28 eves lányokra "vadászó" férfiak száma megduplázódik. S hogy ne legyen olyan könnyű az élet. 18-28 eves lányok között az átlagosnál kicsit szebbekre, több a jelentkező, a teszem fel csinos, vékony, nagy cicis lányokra több 10 000 ezer. Szoval igen, nehéz normális, intelligens, szep not találni. Ezert kell kitunni valamivel, hogy javítsd az eselyeidet.
2016. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%

Azt meg rendszeresen kifelejtitek az ilyen statisztikákból, hogy ebben benne van minden nő, tehát az is, akire amúgy a pasik rá sem néznek.

Alacsony vagyok, van némi hormonproblémám -> túlsúly és pattanások, még szemüveget is hordok, és korán őszülni is kezdtem. Fogalmazzunk úgy, hogy nincs sikerem a pasiknál...

Soha az életben nem volt még barátom, és belenyugodtam, hogy nem is lesz. Lefogyok időnként, tartom a súlyom, és ilyenkor hullik a hajam és romlanak a fogaim a tápanyaghiány miatt, a gyógyszerezésem évek óta nem sikerült belőni, átváltottam kontaktlencsére, új frizurát vágattam, még stylistot is felkerestem, de az eredmény nem javította az esélyeimet.

Itt sírtok, hogy a társkeresőn minden csaj ezer levelet kap... persze, azok akiket ti nőnek tekintetek. Nekem még az se válaszol, akire ráírok, és ha mégis, akkor megkapom, hogy milyen igénytelen, hájas állat vagyok, mégis hogy képzeltem.

És ha a pasi is pattanásos és túlsúlyos, akkor is, sőt ők a legbunkóbbak, fura módon a helyes pasik inkább leírják, hogy sorry de nem vagy az esetem, de azért drukkolok. Ezzel se megyek többre, de legalább nem rombolja tovább az önbizalmam. Úgyhogy fent vagyok még pár társkeresőn, várom a csodát, de senki se írt még.


Élőben is ez van: aranyos, kedves lány vagyok, nagyon bírnak, de... maradjunk csak barátok.


És nem vagyok vele egyedül, megismertem pár csajt a rendelőben, ők is ugyanezzel küzdenek. Kis túlsúly, vagy nem babaarc, és a pasik számára máris láthatatlanok vagyunk.


Szóval maradjunk annyiban, hogy még annál is kevesebb nő jut nektek, mint amit a statisztikák mutatnak, mert nagyon sok nő kiesik, mivel nektek nem tetszik.


Ja, és gyk-n nem ismerkedek, nem keresek szexpartnert, és ne küldj képet a farkadról! Köszi!

2016. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!