Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg volt valakim addig tetszettem neki, most egyedül vagyok és nem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki amíg párkapcsolatban éltem udvarolt nekem, éreztem, hogy komolyan gondolja a dolgot. Most hogy egyedülálló lettem (nem miatta) csak annyit tud mondani, hogy tegyem fel magam társkeresőre,ott biztos találok magamnak valakit. Ez most mire lehetett jó? 28N

2015. dec. 6. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy közben meggondolta magát.
2015. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg koptattad talált mást.
2015. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs senkije.
2015. dec. 6. 19:17
 4/7 anonim válasza:

Próbáld meg visszamenni a másik férfihoz.(párodhoz)

Ha ő igazán szeretet és szeret. Én is boldog párkapcsolatban élek immár feleségemmel, mi is szétmentünk, de megbocsájtottunk egymásnak és a mai napig nagyon nagyon szeretjük egymást. Mondván az igaz szerelmet nem lehet ketté választani.


Amúgy a férfiak szeretik bolondítani a nőket. Sokszor hozunk rossz döntést. De valahogy még is csak az tudja kiegészíteni a dolgot ha az van mellettünk akit megismertünk és életünk párjává választunk.


Ez a kérdés nem ide illik igaz nem lehet, hogy azt vártad, hogy megkérjék a kezed?

Mert párom várta már ugyan ez a helyzet alakul anno köztünk.


F34

2015. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

# 4/4


Én is hasonló helyzetben voltam a pasimmal. Félrenéztem mert a kísértés a kíváncsiság hajtott. Mert már nem valami jól jöttem ki a barátommal. Nekem is udvaroltak, ami aztán össze is jött, ezért szakítottam. De nem éreztem annyira boldognak magamat, mert olyan dolgok hiányoztak ami előző első barátomban megvolt. Vége is lett hamar. És a kísértés visszavitt.

És kellet ez a kis idő kettőnknek, hogy a tűz újra égjen. Nem mindig az a jó döntés amit tudunk hozni mi nők.

A csábító ajánlat mindig nagyon jó. De ki mire megy rá. Én az érzelemre, amit megkaptam mindig is, és ezután is.

A pasik meg vakítani szeretnek, legtöbb a szexre megy rá, hogy megszerezzen és meghúzkodjon, és mintha misem történt volna távoznak.

A kérdésedre válaszolva te most a két szét közé estél a padra. Sajnálom, ezért nem szabad olyanba bízni aki idegen és vakít.

Mindig a szívedre hallgass ;)


N/30

2015. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Addig voltál érdekes neki amíg volt valakid. Most, hogy egyedül álló lettél már uncsivá váltál, mert nincs kit levadászni.
2015. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Keresd meg a régit! Az mindig jó!
2015. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!