Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki érzett már hasonlóan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érzett már hasonlóan? 28 éves anyuka vagyok,1,5 éves kisfiam már régóta egyedül nevelem. Mint nő szeretnék kapcsolatot, de anyaként kettős érzelmeim vannak.

Figyelt kérdés
Hibásnak érzem magam emiatt, mert tudom,hogy a fiamnak jobb lenne, ha majd lenne egy férfi a háznál. Volt egy próbálkozásom, de mindig amikor 3asban találkoztunk, olyan furán éreztem magam. Végig feszengtem. Nem éreztem azt, mint mikor anno a kicsi apjával 3an együtt voltunk. Félek 'beengedni' mást a mi kis életünkbe, és nem értem, miért érzek így. Valahogy egyszer pedig el kéne kezdeni. De nem tudom min változtassak és hogyan.
2015. nov. 26. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleinte csak te találkozz a férfiakkal és ha már 100%ban bízol bennük akkor kezd El fokozatosan bemutatmi õket a kicsinek.
2015. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy év után mutattam be az új páromat a gyerekeimnek, igen, fura érzés...az első találkozás kissé balul sült el, a második annál jobban, 5 hónap elteltével meg ott tartunk, hogy elcserélnék legszívesebben az igazi apjukat az új párommal (mert az "igazi" nagy ívben tojik rájuk sajnos, és ezt érzik is)....DE nagyon fontos, hogy csak akkor ismertesd őket össze, ha 99,99999% biztos vagy benne, hogy tartós a kapcsolat és elfogadja, szinte sajátjaként tudja szeretni a gyermeked!
2015. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet még egész egyszerűen csak nem vagy kész egy komoly kapcsolatra.
2015. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!