Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám megtalálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megtalálni az igazit? (26 éves vagyok és még mindig egyedül)

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már interneten is, de sajnos a munkám miatt nem sok időm van kimozdulni bárhová is. A munkahelyemen pedig nem tudok ismerkedni. Tudnátok adni valami tanácsot? Akiket eddig megismertem lányokat azt mondták jól nézek ki, illetve átlagos kinézetem van. (lehetőleg értelmes válaszokat várnék)
2015. nov. 17. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha alig van szabadidőd, akkor hogy akarsz barátnőt? Nekem például nem elég a heti pár óra.
2015. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, minden megoldható, és akkor szakítanék rá időt, ebbe már én is bele gondoltam. :)
2015. nov. 17. 21:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Az igazinak úgysem te leszel az igazi, úgyhogy inkább keress egy csajt, akit néha megdughatsz.
2015. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok az a típus aki kihasználja a nőket! Ez van! :)
2015. nov. 17. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Az anyagi helyzetedet is körvonalazd,különben senki nem fog privátot írni :)
2015. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem sok időd marad meló mellet, én a munkahelyen kerezsgélnék.Nekem volt munkahelyi kapcsolatom és jó sikerült.
2015. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az internet lehet továbbra is jó kiinduló pont, ha nem vagy az a fajta, vagy nincs időd eljárni szórakozni, stb.

Ott minden beszélgetéssel indul, és csak kölcsönös szimpátia alapján találkoztok.. Talán erre jobban van lehetőséged, mármint internetközelben lenni, levelezni, stb.

Ha engem nőként megfog egy férfi személyisége már az írásmódja és a beszélgetéseink alapján, akkor tudok hozzá alkalmazkodni. Mint ahogy neki is kell hozzám, az én időbeosztásomhoz. Érdemes szerintem nyílt kártyákkal játszani, elmondani, hogy emiatt és amiatt korlátozott az időd, de nagyon törekszel a számodra fontosakra minél többet szakítani.. Ha azt látom, hogy egy férfi igyekvő és nem csak azt mondja, hogy bocs, ez van, nincs időm, szokd meg, akkor azzal nincsen semmi problémám. Így tudunk közös szabályokat hozni, és kitalálni, hogyan kompenzáljuk azt, ha mondjuk nem tudnánk minden nap találkozni.

2015. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát mi Randivonalon akadtunk egymásra, és nagyon jó kapcsolatunk van. :) Imádom őt, és viszont.
2015. nov. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
küldj képet :) 27/L
2015. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valaki innen,gyakoriról találja meg a párját,vagy egyéb oldalakról,szóval ha időhiány,inkább a netet javaslom én is.Akit úgy érzel,korban közel áll hozzád és stílusra normálisnak tűnik,írj rá nyugodtan,nem vesztesz semmit.

majdnem 22/N

2015. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!