Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy 20-40 év között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy 20-40 év között sokkal több a férfi és ezzel magyarázandó, hogy sok srácnak azért kell egyedül tengetni az életét mert nem jut neki nő?

Figyelt kérdés
Itt írták a fórumon, hogy az említett korosztályban sokkal több férfi van, és a férfiaknak nagyon nehéz barátnőt szerezniük.
2016. márc. 17. 09:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
23%

#14: Na, láthatjátok, kesztyűt kell húzni a konkurencia ellen, úgyhogy álljunk szépen stricinek, háremtartónak, izomtibinek, dzsordzsklúninak, kimdzsongunnak, orbánviktornak. Áll be a fаszom a sorba a nyomorult igényeitek láttán.


"Mit tennél egy cég esetében, ha kiderül, hogy nagy a konkurencia, de te a pályán akarsz maradni? Javítasz a színvonalon, hogy valamiben jobb legyél, mint az átlag."

Nem, kisfiam, ez nem így működik! Ez úgy működik a világgazdaságban (ha már cégekkel vagdalkozol), hogy léteznek befolyással bíró érdekkörök, aztán ha valakinek nem tetszik a kis pofikád, akkor szépen alád pakolnak. Hiába szeretnél te feljebb nyomulni, törekedni, javulni, fejlődni, ha mindig rákakilnak a buksidra. Cseszheted a jobb nívóra törekvéseidet, úgyhogy igen rossz hasonlat. A férfiak kontra nők esetében ez egy kicsit másképp mutatkozik. Itt éppenséggel nem taszítanak le, ha eléred a lvl 20-at, 50-et, 100-at, hanem nemes egyszerűséggel azt vágják a fejedhez, hogy még mindig nem vagy elég jó, vagy a bizonytalanabb: nem kapsz visszajelzést.


"Csaja csak a legputribb 10%-nak nincs, tessék ott a statisztikád."

Újabb tartalmatlan hányás. Vajon miért is pont a putrilakók potyogtatják a legtöbb purgyét és vajon miért is veszekedtek a Máúnika showban a retkek a félcigány-félcsöves, hiányos fogsorú dakotán... :D (Mielőtt hasogatnád a szőrszálakat, nem kellett ehhez a megállapításhoz nézni azt a szart. A YoutTube is bőven tele van velük.)


"Elég, ha bekerülsz a legjobb 90% közé, de sokaknak már ez a léc is túl magas."

Lefordítom magyarra: elég ha bekerülsz a legjobb 10% közé, de sokaknak (mármint nőknek) még ez a léc is túl alacsony. All hail, women!


"Lehet hivatkozni a magasságra, mert ezen nem lehet változtatni, de ezen kívül bármin..."

Hát jól van, végül is igazad van, szaladok is rögtön arcplasztikára, arcszőrkorrekcióra, hajbeültetésre, fаsznövesztésre. Ülj le, egyes!


És a többi, és a többi.

2016. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

21:

Simán lehet nőd, ha


1. Kigyúrod magad elképesztően. (Ebben senki nem akadályoz téged)


2. Hosszú tanulással, munkával, egyéni teljesítménnyel olyan végzettséged és/vagy munkád lesz, ami magas fizetést biztosít, legalább azért 150 nettót. (Ebben senki nem akadályoz téged)


3. Úgy általában adsz a külsődre, mint frizura, ruházkodás, arcszőrzet, stb. (Ebben senki nem akadályoz téged)


4. Megtanulod hogyan kell bánni a nőkkel, hogyan kell velük viselkedni, mit kell nekik mondani hogy érdeklődést és vonzalmat kelts bennük (Ebben senki nem akadályoz téged)

2016. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

22!

Nőként mondom és tényleg komolyan gondolom, hogy elég a 3-as meg a 4-es. Az, ha alap, akkor lehetetlen, hogy ne találkozz azzal, akire vársz.

2016. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

#22

- Több éve kondizok, kigyúrtam magam

- Elvégeztem az egyetemet, van munkám

- Adok a külsőre


Szerinted ez érdekelte valaha a nőket? A magas, jóképű nagypofájú apuci kocsijával furikázó vagy éppen a cukifiú takonygyerekre buktak mindig a nők, akik 3 értelmes mondatot nem tudnak elmondani egymás után. Ennyit arról, hogy a nőknél számít, hogy viselkedsz, meg mit mondasz nekik.

2016. márc. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

24:

Oké, és milyen tested van mellé? Kondizhatsz, ha nem látszik az eredmény.

Nem arról volt szó hogy végzettség és munka. Hanem hogy szeretnél-e még feljebb törni a ranglétrán és még több fizetéshez jutni.

Nem tudom hogy nézel ki külsőre, vagy hogy mégis mennyire adsz rá. Talán stílusváltásra, frizuraváltásra, arcszőrzetváltásra, stb. szorulsz, ha a mostaniakkal nem keltesz némi figyelmet.


Miért ne számítana hogy hogyan viselkedsz? Egy kérdés: Hány lányhoz léptél oda ismeretlenül kezdeményezni az utóbbi 1 hónapban? Fél évben? 1 évben? Erre a válasz valószínűleg meg is ad választ sok minden másra is. (Az már még extra, hogyha odalépsz akkor tudd is mit kell mondani, hogyan kell viselkedni, de minden a bátorságnál kezdődik, hogy oda mersz-e menni.)


Azt meg nem is mondom, hogy a tökösség, magabiztosság, jó duma, önbizalom, dominancia mennyire számít a nőknél. (Nagyon.)

2016. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

#25

Látszik, hogy kondizom, izmos vagyok.

A cégnél én vagyok az egyik vezető fejlesztő, ezen kívül más munkákat is én végzek el, feljebb nem is lehet jutni.


Nem számolom hány nőhöz megyek oda, nem vezetek statisztikát. Próbálkoztam már iskolában, munkahelyen, edzőteremben, utcán, buszon, parkban még társkeresőn is.


Ezt a tökösséget, meg magabiztosságot meg hagyjuk már, egy dolog számít, az, hogy jóképű vagy-e. Kimegyek az utcára csak magas, jóképű férfiakat látok nővel. Biztos véletlen.


Ennyi számít manapság, hogy a férfi legyen jóképű. Onnantól kezdve már majdhogynem teljesen mindegy mit mondd, mit csinál, kelleni fog a nőnek. Konkrét élményeket nem írnék le, elég, ha olvasgatsz a Párkapcsolati problémák kategóriában. A párom szemét/megütött/megcsalt/kihasznált de érdekes módon még mindig együtt vannak. Ezek pedig csak azok, amiket leírnak.


Azt sem fogtam fel, mire fel írsz nekem ilyeneket, hogy oda merek-e menni. Ha nem kezdeményeznék, nem is lenne kudarcélményem, nem tudom, hogy a kis okos fejedben megfordult-e.

2016. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

#26: minden mondatodból ordít, hogy frusztrált, kiábrándult és önbizalomhiányos vagy. Ez a te problémád, és nem a pénz, vagy az izom, vagy öltözködés.


És igen, persze, a jóképűség fontos és hatalmas előny. Nyilván. De attól még csak egy szempont a sok közül, és önmagában nem biztosít egy normális kapcsolatot.

2016. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Titusztitusz ***** válasza:
Ez a mondás butaság, úgy ahogy van...Mégha a 20-40 évesek között tényleg több is lenne a férfi, akkor se jelentene semmiféle hátrányt se ez a dolog...(De szerintem amúgy sincs így a dolog, MINDEN KOROSZTÁLYBAN több a nő manapság mint a férfi...Legalábbis az én meglátásom szerint...)De a kérdésben feltett kérdésre, miszerint "sok srácnak azért kell egyedül tengetnie az életét, mert nem jut neki nő", másban keresendő a válasz...Szerintem inkább ott van a dolgok lényege, hogy a mai férfiak-fiúk döntő többsége önbizalomhiányos, nyeszlett kis "nethuszár", aki gyáva és tehetségtelen még ahhoz is hogy felkeltse maga iránt egy-egy hölgy figyelmét,és alkalmatlan arra, hogy "pórázon tartsa" maga mellett a nőt, ilyen-olyan vonzó tulajdonságaival...Én ezt látom a mindennapi életben sokszor, de természetesen nem kötelező a leírtakkal mindenkinek egyetérteni...
2016. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

A 27-essel egyetértek a 26-os ellenében.


Nekem képzeld el 26-os, pont az volt a gondom régen, hogy külsőre elég jól kinézőnek tartom magam, mégis teljesen átlagos kinézetű (nálam külsőre kevésbé vonzó) férfiakat láttam mindenhol olyan szép lányokkal, amilyenekre én is vágytam. Ezek minden irányba működnek. Mindig csak azt vesszük észre, ami nekünk rossz, amiről tudunk panaszkodni.

2016. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#27

1) Tanuld meg mit jelent az, hogy 'minden mondat'

2) Sehol nem írtam, hogy pénz, izom, öltözködés az én problémám, szóval be lehet fejezni a kavarást, csak tényeket írtam le.


Jaaaj, várj, bocsánat te vagy a 74%-os, már emlészem rád, félelmetes női logikád van, veled vitatkozni olyan, mint galambbal sakkozni.


Persze a jóképűség nem biztosít normális kapcsolatot, viszont érdekes módom mégis rengeteg nő van rossz kapcsolatban, egy jóképűvel.

Én pedig megkaptam már csomószor, hogy micsoda főnyeremény vagyok, milyen boldog lesz majd valaki velem, aztán mégis a kőbunkó magas, helyes pasival jött össze. Ezek pedig tények kedves #27-es, megtörtént esetek, nem magamtól találtam ki.


#29

Ez csak azért van, mert te a kevésbé helyes férfiakra mondod, hogy átlagos. Aki nem helyes azt észre sem veszed.

2016. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!