Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy 20-40 év között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy 20-40 év között sokkal több a férfi és ezzel magyarázandó, hogy sok srácnak azért kell egyedül tengetni az életét mert nem jut neki nő?

Figyelt kérdés
Itt írták a fórumon, hogy az említett korosztályban sokkal több férfi van, és a férfiaknak nagyon nehéz barátnőt szerezniük.
2016. márc. 17. 09:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#30:

1) Nyilvánvaló túlzás volt, de ha ebbe akarsz belekötni, kedves egészségedre.

2) Igazad van, neked (szerinted) a jóképűséggel van gondod, nem a pénzzel, izommal vagy öltözködéssel. Ha helyettesíted az elsőt a másodikkal, a válaszom továbbra is áll.


Vagy nem én vagyok az a 74%-os, akire gondolsz, vagy rossz elképzelésed van a női logikáról. Ha valami hiányzik belőlem, akkor az a női logika. A vitát hagyjuk, a fórum ritkán üti meg a szintet egy valódi vitához.


>Persze a jóképűség nem biztosít normális kapcsolatot, viszont érdekes módom mégis rengeteg nő van rossz kapcsolatban, egy jóképűvel.


A két tagmondat ugyanarra utal, viszont a "viszont" ellentétre. Igen, sok nő van rossz kapcsolatban jóképű sármőrrel, pontosan azért, mert felszínes külsőségek miatt jöttek össze. Nem ugyanarról beszélünk?


Miért gondolod, hogy a magabiztosság, tökösség nem számít? Ha kicsit visszaveszel a passzív-agresszivitásból, benne vagyok egy kulturált eszmecserében. Voltam hasonló helyzetben, mint te, hátha tudok segíteni.

2016. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

#31

Igazad van, nagyon pesszimista voltam.


A magabiztosság persze számít, kb annyit, mint a konditerem. Ad egy kis pluszt, de nem javít sokat a helyzeten, 10-es skálán egyet, max kettőt.

2016. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#32:

Örülök, hogy sikerült kulturált hangot megütnünk.

Én ennél azért picivel többre tartom a magabiztosságot, azért, mert annak csak az egyik oldala mutat „kifelé”, látszik a tartásodon, testbeszédeden, viselkedéseden stb. Ez kell ahhoz, hogy a lány kényelmesen, biztonságosan és természetesen érezze magát a társaságodban. A „belső” oldala viszont csak neked szól, ez az önismeret és önazonosság, és bár ezt mások csak alaposabb megismerés után látják rajtad, szerintem nagyon fontos. Ha ez megvan benned, akkor teljesen más felfogással állsz neki ismerkedni, a visszautasítás nem kudarcélmény lesz, hanem mosolyogva lerázod magadról, mert nem mások visszajelzései alapján ítéled meg magad, hanem tisztában vagy az értékeiddel, és ha valaki nem kér belőle, szíve joga. Plusz képes vagy elvárások nélkül, lazán, nyíltan ismerkedni. Arra akarok valahogy kilyukadni, hogy lehet, hogy továbbra sem fognak füzérekben lógni rajtad a csajok, óriási különbséget ad a felfogás.

2016. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!