Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért jó olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jó olyan csajjal járni, akinek annyi a napja, hogy sminkelés, aztán ruhaboltba, szoliba, körmöshöz, fodrászhoz, szempilláshoz, edzőterembe járkálás?

Figyelt kérdés

Ez egy izgalmas párkapcsolat, egy ilyen lánnyal? Nem azzal van a baj, hogy valaki igényes, de komolyan, egy olyan videót nem látam, ahol mondjuk a kedvenc filmjéről beszélt, vagy a libribe ment volna.

Semmi másról nem szólnak a napjai, élete, csak hogy a hiúságát simogassa.


https://www.youtube.com/watch?v=uUkUpsLOR-c

https://www.youtube.com/watch?v=mEw6gCafZIY

https://www.youtube.com/watch?v=PKN8bpqdXyc

https://www.youtube.com/watch?v=db65a92IKX4


At meg ne írja le senki, hogy irigy lány vagyok, mert teljesen hidegen hagynak az ilyen kommentek, előre szólok. Csak beismered vele, hogy magadra/barátnődre ismertél.


2018. jún. 26. 18:32
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
96%
Most így utólag, elnézve a 2. és 3. oldalon lévő kommentjeit a kérdezőnek, szerintem nyugodtan kijelenthető, hogy még a youtuber csajnak is érettebb, egészségesebb lelki világa van, mint neki. Talán ez a kis apróság is közrejátszik abban, miért te raktad fel ezt a kérdést és nem fordítva..
2018. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
73%

Oké hogy ez egy napja, de mit várjon tőle az ember?


Mármint tényleg kérdező... csak mondd el, ha például kávézna, meg elolvasna egy könyvet az egy átlag kapcsolatot miben befolyásolna azzal szemben hogy pl kondizik meg megcsináltatja a körmét?


Értem én hogy mire szeretnél kilyukadni, de 2 ember kapcsolatát nem az határozza meg hogy nekem "férfiként" olyan egy napom hogy szabadidőmben fát vágok, füvet kaszálok vagy épp tegyük fel programozok. Ezektől sem lesz jobb valakivel kapcsolatban lenni, mint ahogy egy ilyen lánnyal sem lesz. Mit csináljon szabadidejében?

Sok lány hazamegy ledobja a sportcipőt és felmegy facebookra, instára és nézelődik meg lájkolgat. Ettől sem lesz jobb egy kapcsolat sem...

2018. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:

Nem jó egy ilyen csajjal járni, de van/lehet olyan oldala a nőcinek ami pl pozitív.

Arra gondolok, hogy ő egy kirakat kiscica akit azért tartok, hogy rommá keféljem mikor hazaérek amúgy meg nagyban teszek rá, hogy mi van az érzéseivel stb. Szóval csak látszat.. érted mindig tip-top punci, mindig szalon kész vagyis nonstop áll rá a dákó és csak rakni kell.


Úgy kb ennyi ambícióm van egy napi 12 órában csak és kizárólag a külsőségekkel foglalkozó lánnyal/nővel/pi csával.


Hogy megmozgat e egy ilyen nő? Hát szexen kívül nem. Viszont nincs is havi 1 gurigám, hogy ilyen egyéni prostit tartsak szóval ez van. :D

2018. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
92%

Én is edzett vagyok, rengeteget adok magamra, érdekel a sminkelés is, nézek ki olyan igényesen, mint az a lány, mégsem csak ebből áll az életem.

Legyen neked is feszes, edzett tested, ápolt bőröd, ízléses sminked, és majd akkor utánad is sóvárognak. Ilyen rohadt egyszerű.

2018. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
70%
33-mas: persze, az se jobb, aki felmegy face-re meg instára és ott lájkolgat egész nap. De pl. ha karban tartja az agyát, és nemcsak a testét, az azért jó, mert akkor komolyabb témákról is el tud beszélgetni veled, amit ugye sok férfi hiányol.
2018. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Valaki végigolvassa a 34%-os trollkodó munkanélküli, és kamuregisztrációi által csinált ámokfutást? Mért én biztos nem?
2018. jún. 26. 20:07
 37/60 anonim ***** válasza:
8%
A 34%-ostól kérdezzetek a programozással kapcsolatban valamit, hogy bebizonyítsa, hogy IT szakember. Egyből eltűnik, mint a kámfor, üzlet/pénzügyek kategóriában mindig bevált :D
2018. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
30%
Valaki elolvasta ennek megkesederett dagadèk nőnek az àmokfutàsàt?
2018. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:

Olyan nő vagyok, akit te eddig maximum csak utcán bámultál meg.

Nyíregyházáról trollkodó kis csöves gyerek.

2018. jún. 26. 20:15
 40/60 anonim ***** válasza:
23%

Mutasd akkor làssuk mikyen nő vagy?

Kèpet elèg az alakodról.

2018. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!