Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért jó olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jó olyan csajjal járni, akinek annyi a napja, hogy sminkelés, aztán ruhaboltba, szoliba, körmöshöz, fodrászhoz, szempilláshoz, edzőterembe járkálás?

Figyelt kérdés

Ez egy izgalmas párkapcsolat, egy ilyen lánnyal? Nem azzal van a baj, hogy valaki igényes, de komolyan, egy olyan videót nem látam, ahol mondjuk a kedvenc filmjéről beszélt, vagy a libribe ment volna.

Semmi másról nem szólnak a napjai, élete, csak hogy a hiúságát simogassa.


https://www.youtube.com/watch?v=uUkUpsLOR-c

https://www.youtube.com/watch?v=mEw6gCafZIY

https://www.youtube.com/watch?v=PKN8bpqdXyc

https://www.youtube.com/watch?v=db65a92IKX4


At meg ne írja le senki, hogy irigy lány vagyok, mert teljesen hidegen hagynak az ilyen kommentek, előre szólok. Csak beismered vele, hogy magadra/barátnődre ismertél.


2018. jún. 26. 18:32
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező... Jelenleg más életében próbálsz turkálni és semmi értelme a kérdésednek. Többen is leírtuk, hogy egy tematikus csatornával próbálsz érvelni. Mintha beraknád Dancsó videóját, hogy ő semmi értelmeset nem csinál, csak poénkodik.

Utána meg azzal jössz, hogy betámadtak az egész nap neten lógó trollok...

Ne haragudj, de remélem megérted, hogy bármikor inkább választanám Topplert, mint téged. Az csak mellékes, hogy gyönyörű, de láthatóan nálad értelmesebb is.

2018. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

figyelj, bármikor feljövök, te itt játszod az agyad felnőtt párkapcsolatok vagy üzlet rovatban, hogy te milliókat kereső programozó vagy, és berki a példaképed


mindenki nevet rajtad már, egyértelmű, hogy nem dolgozol, pláne nem suli mellett, hanem munkanélküli troll vagy, másképp nem lenne erre időd

2018. jún. 26. 19:07
 23/60 A kérdező kommentje:
Engem aztán hidegen hagy, hogy kit választanál, mert valszeg bottal sem kategória vagy :D
2018. jún. 26. 19:08
 24/60 anonim ***** válasza:
64%

Hàt szemèlyeskedj akkor te meg egy megkeseredett nő vagy aki nem kell egy fèrfinak ezèrt itt szídod ezeket a nőket.

Gondolod küldök egy munkaszerződèst neked,na mit szólsz?

Sőt neptun kódomat is lèpj be akkor.

Pont nem èrdekel,hogy egy kiröhög rajtam plàne nem aki màsokat tàmad.

Kicsit magadba szàllhatnàl mert így nem igen fog pasi elviselni.

2018. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

Nem tudnád egyiket sem elküldeni. Ezt már eljátszottad más kérdésnél is.

Te személyeskedsz, logikád szerint egy élettelen kis frusztrált szűzfiú vagy.


Eltakarodhatnál már az oldalról, sokan unnak már téged.

2018. jún. 26. 19:12
 26/60 anonim ***** válasza:
49%

Erről beszèlek mièrt te mi vagy?

Ha annyira menő csaj lennèl akkor nem irigykednèl ezekre a nőkre,ők mièrt nem sìrnak,hogy pasiknak fontos a külső?

Mièrt van mindnek olyan pàrja amilyet akar?

Mert lehet elègedett magàval meg kedves sőt picit értelmesebb is nàlad?

Èrtem,kicsit gondolkodj el,mièrt nekik lehet akàrmilyen pàrjuk,miben màsok.

2018. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
84%

"Te mit tudsz felmutatni azon kívül, hogy otthon ülsz, és ilyen lányokra csorgatod a nyálad? "


Jézus isten :D Te tudod értelmezni amit írtam? Egy olyan férfi nézőpontját ismertettem, akinek mondjuk ezek nem különösebben fontosak, hogy lásd a párkeresés teljesen szubjektív igényeken alapul. Erre te, mint valami hisztis p...csa nekem ugrassz ( miközben leírtam, hogy nem értékítéletet mondtam....). És még te hiszed magad valami különleges,értékes valaminek...

2018. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
57%

Hagyd 28-as èn mondtam neki elküldöm szívesen a munkaszerződèsemet is.

Erre ő jobban tudja.

Egy buta megkeseredett lusta ès borzalmas szemèlyisègű ez a nő.

Mindenki hibàs csak ő nem tudod.

Gondolom ki van,hogy a kiszemeltje lekoptatta ès ilyen baràtnője van akiket linkelt.


De szerinte èn 8 àltalànosos vagyok ,nem baj kèrdező èlj ebben a hitben.

Neked meg marad a csoki meg ujjad. ;)

2018. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
77%

"Engem aztán hidegen hagy, hogy kit választanál, mert valszeg bottal sem kategória vagy :D"

Ugye tudod, hogy ilyen tumblr-tini szövegekkel csak saját magad égeted?

Nem szerencsére nem vagyok bottal sem kategória. Nem véletlen, hogy nem írogatok ki kondis srácokról képeket, "fúlányok mit szerettek a gyúrós srácokban" szintű kérdéseket. Más kategóriában játszunk, bocsi.

2018. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
33%

Jajj 30-as naaa,hàt te is buta idióta vagy naaaa kèrdező megmondta.

Sőt otthon ülsz ès közben vigyorogsz meg bambàn bàmulsz magad elè beszèlni sem tudsz.


Ezt írd akkor megnyugszik,hiszen te is csak buta lehetsz na mert igènyes vagy.

Igènyes nő nem lehet kedves,okos,dolgos ez a lènyeg :)))))))))))))))))))))

2018. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!