Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért jó olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jó olyan csajjal járni, akinek annyi a napja, hogy sminkelés, aztán ruhaboltba, szoliba, körmöshöz, fodrászhoz, szempilláshoz, edzőterembe járkálás?

Figyelt kérdés

Ez egy izgalmas párkapcsolat, egy ilyen lánnyal? Nem azzal van a baj, hogy valaki igényes, de komolyan, egy olyan videót nem látam, ahol mondjuk a kedvenc filmjéről beszélt, vagy a libribe ment volna.

Semmi másról nem szólnak a napjai, élete, csak hogy a hiúságát simogassa.


https://www.youtube.com/watch?v=uUkUpsLOR-c

https://www.youtube.com/watch?v=mEw6gCafZIY

https://www.youtube.com/watch?v=PKN8bpqdXyc

https://www.youtube.com/watch?v=db65a92IKX4


At meg ne írja le senki, hogy irigy lány vagyok, mert teljesen hidegen hagynak az ilyen kommentek, előre szólok. Csak beismered vele, hogy magadra/barátnődre ismertél.


2018. jún. 26. 18:32
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
96%

Honnan veszed, hogy ebbol allnak a napjai?

A Youtube csatornaja errol szol, mert tematikus.


Ha hidegen hagy, miert mar a masodik kerdest irod ki rola mostanaban?

2018. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
88%

Miért jó olyan lánnyal járni, aki másokat lenéz? Miért jó olyan lányokkal járni, aki másokon rugózik? Miért jó olyan lánnyal járni, aki többnek érzi magát, mert nem ad a külsejére?

Toppdorina nyugodj meg, olvas könyveket is, néz filmeket is. Nem ebből áll csak az élete, de mivel a csatornája ezzel foglalkozik, ezért ott arról beszél.

2018. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk most olyan szempontból meg a te kérdéses ostoba, hogy ez a csatorna tematikus:--> divat, életmód, szépségápolás, gasztro.


Vannak olyan nők, akiknek a sminkelés, temrékbemutatók, kencék, fitness stb f*aszságok a hobbija. Körbe lehet nézni, mire van igény. Tele van ez a korosztály beatyblogerekkel, és ezek is mennek.


Tudsz találni magadnak videós, filmkritikás, vagy könyvajánlós csatornét is, ha akarsz. De a fentibe belekötni tényleg hülyeség.


Persze értem itt most magát azt nem érted, hogy lehet ez a hobbija, hát istenem. Nőként írom, engem speciel hidegen hagy, ha őt ez érdekli, csinálja, ettől még nem kevesebb mint te vagy én. ( Hozzáteszem, se műszempillám, se szoli, se műkörmöm nincs)


A lány egy szép fiatal lány, ha ő szépségápolásos vlogot csinál, hát istenem, csinálja. Ettől még nem lesz unalmasabb, mint az, aki libirbe jár, vagy filmekről tud csak beszélni.. Érted.

2018. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:

"Ha hidegen hagy, miert mar a masodik kerdest irod ki rola mostanaban?"


Ne drogozzál, ez az első kérdésem róla.


"azon kívül, hogy ismersz pár filmet és jártál már könyvesboltban mit tudsz felmutatni? "


Te mit tudsz felmutatni azon kívül, hogy otthon ülsz, és ilyen lányokra csorgatod a nyálad? És akkor mindketten nagyon tudjuk egymás életét látatlanban.

2018. jún. 26. 18:59
 15/60 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon nem jól látod,gyönyörű lányok.

Rólam is azt mondanàd,hogy szolis buta fèrfi vagyok,aztàn senior programozókènt dolgozok,angolul majdnem úgy beszèlek mint magyarul,pont programozó informatikus diplomàm csinàlom munka mellett.

Nekem is ilyen lànyok jönnek be.

Akiket ismerek mind mind èrtelmes nő sőt ès tudjàk mi kell a fèrfiaknak.

Ismerek kèt diplomàsat ebből az egyik jogi ès nem Debreceni egyetem szintű.


Màsik csak marketing vezető közgazdász diplomàval.

Tehàt ne ítèlkezz,azt kell mondjam irigy vagy mègis.

Gondolom te lusta vagy ezèrt azt hiszed mivel te ezeket nem csinàlod èrtelmesebb vagy,sajnos nem max unalmasabb,mert ezek a lànyok magas szexualitàssal rendelkeznek ès ezt kihangsúlyozzàk mert megtehetik ès mièrt ne tennè,hozd ki magadból a maximumot ezt mindenre èrtsd.

Pont egy hanganyag címe is ez.

2018. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
Amúgy örülnék, ha ez a robert downey jr/chogat nem írna rám állandóan, amikor írok valahova gyakorin, mert rohadt unalmas. Ennyire nincs életed srác?
2018. jún. 26. 19:01
 17/60 A kérdező kommentje:

# 16


Rád pont irigy mindenki, meg hogy a 8 általánosoddal berki idézetekkel trollkodsz gyakorin egész nap.

2018. jún. 26. 19:02
 18/60 anonim ***** válasza:
100%
Én a beszédstílusát, nyávogását nem tudnám elviselni. A hobbija nem érdekel.
2018. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
Látom vannak itt ilyen élettelen trollok, akik ülnek a gyakori előtt egész nap, és lehetetlen kikerülni őket sajnos.
2018. jún. 26. 19:03
 20/60 anonim ***** válasza:
86%

Normàlisan ìrtam neked de làtom tàmadni tudsz.

Neked nem csak a külsőd de a belsőd is èrdekes lehet.

Nem baj szídjad ezeket a nőket akkor nem fog nekünk tetszeni,majd megvàltozunk.

:))

2018. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!