Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha nekem nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nekem nincsenek barátaim akkor esélytelen, hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Valamiért nem tudok barátkozni, meg sokszor jól is értem magam egyedül, de néha még jó lenne a társaság. De nincs senkim :/

Szerintetek így lehet barátnőm?

Nem vagyok depressziós meg semmi. Meg mások szerint helyes vagyok. Csak nem vagyok beszédes.

21 éves vagyok.


2018. szept. 8. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes saját magadtól emberi kapcsolat teremteni és fenntartani másokkal, akkor eléggé valószínűtlen, hogy ez rögtön egy párkapcsolattal kezdve sikerülni fog.
2018. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kapcsolatokat
2018. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet. A kettőnek nulla köze van egymáshoz. Nem azért leszel népszerű egy adott lánynál, mert ilyen & olyan haverjaid vannak.
2018. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Én 23 éves vagyok és egy darab barátom sincs de barátnőm lett azóta 2 is. Szeretnék megint, úgy látszik kénytelen vagyok utcán stb. leszólítani aki szimpi. Mert elég válogatós vagyok.
2018. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs sok barátom, single vagyok, 21f, baranya megye
2018. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!