Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek olyan 13-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan 13-16 év körüli lányok, akiknek nem csak a külső számít, miért ilyen felszínesek a mai lányok? Egy átlagos fiú már esélytelen is nálatok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nem bírom...
2012. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az olyan lányokkal ne is foglalkozz. ;)
2012. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mit akarsz egy kislánytól? komoly lányok idősebbek
2012. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én sem!

felejtsétek már el a kinézetet. bármilyen lányt meg lehet szerezni idővel akárhogy is nézel ki.

Csak hihetetlen jó duma, és humor kell hozzá, és ennél is több kitartás. Nem fog top1 csaj, 2 mondat után ágyba bújni egy átlagos pasival.

2012. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek olyan 13-16 év körüli fiúk, akiknek nem csak a külső számít, miért ilyen felszínesek a mai fiúk? Egy átlagos lány már esélytelen is nálatok?
2012. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak csak te az olyanokra gerjedsz akiknek fontosabb a külsö, egy átlagos fiunak is van annyi esélye mint egy másiknak
2012. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

átlagos=ronda,kövér,stréber


de mondok neked még valamit:

az ilyen "átlagos" fiúkból lesznek később a vezérigazgatók, milliárdosok, stb.


13-16 még nagyon fiatal! hidd el, eljön még a te időd! megéri kivárni!

2012. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

úgy látszik, én speciel kivétel vagyok. nem mondom, hogy nem számít a kinézet, mert nyom az is a latba (mindenkinél), tehát ne legyen mondjuk két centi vastag, összenőtt szemöldököt. akkor tényleg nem lesz barátnőd. engem amúgy leginkább a dumával lehet levenni a lábamról, legyen humora a srácnak, legyen jó szövege, és legyen velem udvarias, tehát összességében legyen jó fej. ha átlagos a külsőd, de jó fej vagy, sok csajt leveszel majd a lábáról. minden rajtad múlik.

15/L

2012. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"bármilyen lányt meg lehet szerezni idővel akárhogy is nézel ki"


Ez azért így nagyon nem igaz. Sokan buktak már el ezen. A csaj úgyis elmegy egy neki jobban tetszővel, és a dumától nem feltétlenül lesz "gusztusa" egy olyanhoz, aki sosem volt az esete.

Mindenkinek máshol a határ persze külső terén, de mindenkinél VAN ilyen határ! :)

2012. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak,de neked nem az a csaj kell tutira,akinek nem számit a külső.mennyi ilyen kérdés van itt.. de ezekszerint ebbenis kivétel vagyok,mertén nem külső alapján itélek.15/L
2012. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!