Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy egy átlagos 35-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy átlagos 35-40 éves férfi az úgy válogathat a nők közül, mint egy átlagos 20-25 éves nő a férfiak közül?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni az igazat. Úgyhogy csak normális válaszokat kérek.

Tudom, hogy van olyan 35-40 éves pasi aki pocakos, kopaszodik, nem vitte semmire stb. az nem is biztos, hogy sikeres a nőknél, és van olyan 20-25 éves nő is aki pl. annyira túlsúlyos, hogy abban a korban sem sikeres a pasiknál. Persze, vannak ilyenek. De én most az ÁTLAGOT kérdezem, engem az átlag érdekelne.

Tehát akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba. Igaz az a mondás, legenda vagy akármi, hogy 35-40 évesen van a férfi a vonzereje csúcsán, épp úgy ahogy egy nő legtöbb esetben 20-25 éves korában van, és akkor ennek megfelelően tud válogatni az ellenkező nem közül?

Valóban nem látok az életben (sem itt) 30 feletti férfiakat akik arra panaszkodnak, hogy nem találnának nőt. Akikek ilyen gondjai vannak, rendre 30 alattiak. Valamint nőt sem ismerek akik fiatalon ne találnának pasit, olyat viszont igen akik elváltak gyerekkel és már nem találnak párt.

Mi az igazság? Normális válaszok előnyben


2018. aug. 30. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Haha 😂😂 nem
2018. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az apa komplexus lényege a tipik 40 - es ferfi sör has , logo ferfi csöcsök, olcpájz deo .."


Nem, az apakomplexus lényege, hogy gondoskodsz valakiről úgy, mint ahogy az apjának kellett volna. Nem azt jelenti, hogy vonzódik a faterjához, meg a tipikus proli külsőhöz, hanem szeretné valakitől megkapni azt, amit egy apától kell. Anyagi biztonság, feltétel nélküli szeretet, valaki, aki elfogadja úgy, ahogy van, aki megbocsát neki, ha hibát követ el.


Ott hibádzik, hogy ez nem feltétel nélküli, mert szexszel kell fizetni érte, de az ilyen lányoknak legalább megadja az illúziót.


Mellesleg nem mindenkinek alkesz zsírdisznó az apja.

2018. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon nem igaz.


"Valóban nem látok az életben (sem itt) 30 feletti férfiakat akik arra panaszkodnak, hogy nem találnának nőt. "


Felnőtt férfi nem rinyál lépten-nyomon.

2018. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Itt minden 40 -es irigy a átlagos 40-es hapsikra azért megy a lepontozás? Xd
2018. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egy pasi 25-40-ig kelendőbb kategória.

A nők meg 16-50-ig.

2018. aug. 31. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb "átlagos 35-40 éves férfi" már kopaszodik, pocakot ereszt, igénytelen lesz és maradi gondolkozású. Nyilván kivételek vannak, de nagy átlagban ez miért lenne vonzó nekem nőként? :DD
2018. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Sél afrikai négerrel kell ödsaze jönni , neki a futykose aem megy ossze.
2018. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 MolotovPunk ***** válasza:
65%

/Erre mondják azt, hogy egy férfiban a legvonzóbb a másik nő./


Ebben teljesen egyet értek az egyik válaszolóval.Az én baráti-társasági körömben is a nők többsége mindig azokra a pasikra startolt rá,akik komoly kapcsolatban voltak,vagy esetleg házasok voltak.Velem is mindig akkor akart több nő összejönni,mikor volt barátnőm.(Volt köztük 1-2 kifejezetten csinos is.)Mióta szingli vagyok,azóta is lenne 1-2 nő,aki össze jönne velem,de azok eléggé No Comment kategóriák... :)

Egyébként sok nőt ezért nehéz kiismerni.

2018. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!