Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy egy átlagos 35-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy átlagos 35-40 éves férfi az úgy válogathat a nők közül, mint egy átlagos 20-25 éves nő a férfiak közül?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni az igazat. Úgyhogy csak normális válaszokat kérek.

Tudom, hogy van olyan 35-40 éves pasi aki pocakos, kopaszodik, nem vitte semmire stb. az nem is biztos, hogy sikeres a nőknél, és van olyan 20-25 éves nő is aki pl. annyira túlsúlyos, hogy abban a korban sem sikeres a pasiknál. Persze, vannak ilyenek. De én most az ÁTLAGOT kérdezem, engem az átlag érdekelne.

Tehát akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba. Igaz az a mondás, legenda vagy akármi, hogy 35-40 évesen van a férfi a vonzereje csúcsán, épp úgy ahogy egy nő legtöbb esetben 20-25 éves korában van, és akkor ennek megfelelően tud válogatni az ellenkező nem közül?

Valóban nem látok az életben (sem itt) 30 feletti férfiakat akik arra panaszkodnak, hogy nem találnának nőt. Akikek ilyen gondjai vannak, rendre 30 alattiak. Valamint nőt sem ismerek akik fiatalon ne találnának pasit, olyat viszont igen akik elváltak gyerekkel és már nem találnak párt.

Mi az igazság? Normális válaszok előnyben


2018. aug. 30. 21:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Magas, jóképű, izmos/sportos férfiak igen, főleg, ha még emellett még jól is keresnek. De a férfiak nagyon kis százaléka az, amely mindezt egy személyben tudja nyújtani. A többiek örülhetnek, ha akad nő, aki (végre) őket választja.
2018. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Egy 35-40-es férfiban sokszor az vonzó, hogy családapa, férj, stabil anyagi háttérrel. Ők azok, akik előadják, hogy otthon nincs szex, sárkány az asszony, de ugye a gyerek miatt vele marad... és a sok buta liba boldogan részesíti vigasz cumiban, hogy bebizonyítsa, hogy jobb, mint a feleség. Erre mondják azt, hogy egy férfiban a legvonzóbb a másik nő.

Akinek 30 évesen egy randi se jön össze, az nem lesz egy csapásra puncimágnes. Sokkal jellemzőbb, hogy már csak azért is kerülik a nők, mert biztos defektes, azért maradt egyedül ilyen sokáig.

2018. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Személyes tapasztalat: 38 vagyok, saját ház, kocsi, önálló élet, nem vagyok elhízva sem, jártam iskolába, stb... Évek óta nem találok egy normális nőt, vagy közel hasonlót.

Rohadtul nem lehet válogatni.

A nők nagy része felszínes, és ostoba. (bocsi)

Csak az érdekli őket ki tud szebbet hazudni.

Meg kinek a nyakába tudja varrani a gyerekét amit valami gyökér csinált neki. Na lehet lepontozni lányok.

2018. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Hármassal egyet kell értenem.
2018. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a korosztályba tartozom, de nemhogy az általad említett korosztályban, de még az idősebbek közt sem válogatok. Tudod: Vannak azért olyanok is, akik alapból nem kellenek senkinek sem.
2018. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Pont , hogy a pocakos , fél kopasz pasikat szeretik ! Miért ? Mert az apjuk sem sportos , és gazdag . Tehát apa komplexusos hölgyek többnyire akik 15-20 évvel idosebbel kezdenek.
2018. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Az az igazság,hogy a kutyát nem érdekli ez a korosztály,a férfiak is huszonévesen a legvonzóbbak.
2018. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nincs aputested, van egzisztenciád, akkor jó helyzetben vagy... már akkor, ha az elvált, gyerekes csajok, vagy az olyan lelki betegek, akik nem jöttek jól ki a házasságból beleférnek neked.


Normális nő kevés van, de ha nem komolyra vágysz, akkor népszerű leszel azoknál akik egy jó szóért bármit megtesznek.

2018. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha a férfi külsőleg vonzó, vagy sok pénze van, akkor bizony igaz.

Ha átlagos vagy átlag alatti, akkor nem igaz. Miért válassza egy lány a 35 évest és ne a 25 évest, ha egyazon kvalitásúak?

És szerintem is igaza van a hármas válaszolónak. Zöld pacsit kapott!!!

2018. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak olyan 17-20 éves nökről tudok akik átlag keresetű férfiakkal dugtak és apjuk lehetett volna kb.. +50/100 ropiért nem fog egy csaj 20 evvel idosebb farkon csucsulni ha mar ennyire a pénzröl beszéltek. Az apa komplexus lényege a tipik 40 - es ferfi sör has , logo ferfi csöcsök, olcpájz deo ..
2018. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!