Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak gyakrabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak gyakrabban randizni a pasik?

Figyelt kérdés
Mindig csak heti 1-2 találkozót képesek összehozni. Nekem ez kevés egy kapcsolathoz, kb elfelejtem, mire legközelebb találkozunk. Miért nem akarnak gyakrabban látni? Egyszerre több lány is fűzögetnek és nincs idejük csak egy lányra? Mást nem tudok elképzelni..

2018. aug. 20. 18:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
"Egy átlag randi, ha semmibe nem szállsz be a partnered számára 10-20e Ft költséget jelent," - Hol? Meg milyen programmal? Soha nem kellett senkinek ennyit költenie miattam egy randi miatt, főleg első randikon nem... Még akkor sem, ha a pasi fizetett.
2018. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom, hogy ha amúgy lenne szabadidejük, mi a gond, talán nem érdekelted őket eléggé, vagy nem komolyat gondoltak, de ezt szexig nem vallják be, aztán lelépegetnek szépen. Nem tudom. Mi lenne, ha őket kérdeznéd?
2018. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#20 ezt kicsit benézted, mert férfi vagyok. utazás 2500 meg parkolás 1000? Ha kocsival mész. De ha mondjuk dolgozni jártok alapból van helyi közlekedésre bérlet, tehát már 0 forint. Meg ilyen apróságok. A többivel még egyet is tudnék érteni.
2018. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!