Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miután elkezdtek randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miután elkezdtek randizni egy nővel, egyből hűségesek lesztek?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem,hogy mikortól veszitek annyira komolyan a kapcsolatot és a lányt is,hogy ne flörtöljetek mással vagy ne akarjatok felszedni valakit neten/előben?

Vagy nagyon az elején ezek a dolgok beleférnek nektek?


2018. júl. 23. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Én alapból hűséges vagyok. Lehet, hogy neked újdonság, amit írok, de ha engem komolyan érdekel egy nő, akkor csak rá fókuszálok ismerkedés közben. Gyengébbek kedvéért: nem futtatok párhuzamos ismerkedéseket, nem flörtölök senki mással. Sokan nem így élnek.
2018. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ó, köszönöm, hogy vannak még hasonszőrű egyedek egyeske.
2018. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én bevallom nekem kedvem se lenne hozzá, hogy most még egy nővel ismerkedjek. Egyszerre egy is elég.
2018. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha odáig eljutok h volt egy találkozó és várható a következő akkor már hanyagolom a többi csajt
2018. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Osztom az egyes véleményét/szavait, én is egy hülye monogám vagyok. :) De ez a mai világban már nem érték. :D F
2018. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
50%

Ez attól függ, ha lehet érezni hogy csak egy komolytalan találkozás volt akkor nem..

Amikor meg lehet tudni, hogy mindketten kapcsolatot akarunk a másikkal, csak még bizonytalanok vagyunk akkor igen..


Ismerkedni egyszerre több lánnyal nem gáz, mivel olyan lányt akarok akit a legjobban tudok szeretni és akit a legjobban eltudok fogadni.


Egy nőt sem hülyítek feleslegesen..

Van hogy egyszerre 10 lánnyal ismerkedek amikor szingli vagyok..

Amikor meg összejövök valakivel akkor igenis halálosan hűséges vagyok.


Szerintem ez a normális. Akivel csak ismerkedek azzal nem fekszem le meg nem is csókolom meg. Legfeljebb egy ölelés és beszélgetés meg sétálgatás meg chatelgetés

2018. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként írok, emiatt bocsi, de nem bírtam ki. Tök bizalomgerjesztő a kommentek többsége, szóval... Srácok, én köszönöm, hogy ilyenek vagytok. :) Kellemes meglepetés volt, hogy nem csak én fogom így fel.
2018. júl. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan érdeklődünk, randiig eljutottunk akkor rá fókuszálok, nem flörtölgetek.
2018. júl. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem komolyan is írjatok..
2018. júl. 24. 07:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Valaki igen, valaki nem.

Egyébként szerintem ez attól is függ a férfiaknál, hogy ki a nő.

2018. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!