Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mitől haragudtok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mitől haragudtok meg egy nőre, mi váltja azt ki, hogy elkezdtek vele "bunkózni"?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom nagy átlagban,hogy egy idő után a kedvessége a kiszemeltjeimnek átmegy bunkó módba,és érzéketlenekké válnak.Már vagy egy éve ezt a reakciót váltom ki...Mitől csináljátok ezt?:(


20l


2016. márc. 16. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezt azok csinálják akikkel úgy viselkedsz mintha szeretnél tőlük valamit, mintha lenne nálad esélyük, aztán kiderül, hogy mégsem csak tévedtek, mert nem voltál túl jó színész.
2016. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Komolyan?De hát nem szinészkedem...:/
2016. márc. 16. 17:29
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Úgy van, ahogy az 1-es mondja. Illetve én még akkor is, ha hazudik nekem az illető.
2016. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Mert megengedheti magának, mivel elviseled.

A bunkózás megbocsájthatatlan, és intelligens ember nem teszi, a kedvesség más. Te most is ugyanolyan kedves, figyelmes vagy vele, mint a kapcsolat elején?

Beszéld meg vele, hogy ez neked így nem jó. Ha nem változik, akkor lelépés.

2016. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Mindenképpen pozitív gondolkodásra vall,hogy elkezdted magadban keresni a hibát.

Én azt nem szeretem ha lekezelnek,hanyagolnak,félreállítanak.Érdeklődést,odaadást,lelkesedést várok a lánytól,ugyanis én is ilyen vagyok.

2016. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha kinyitja a száját :D
2016. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Hát most kb. Velem ez van. "Lekezeltek,félre allítottak",és érezteti velem,hogy azért közben ott van...

2016. márc. 16. 17:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek
2016. márc. 16. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem egyik akkor kezdett bunkózni, mikor megijedt, hogy komolyabbra akarom fordítania kapcsolatot, illetve b pánikolt, hogy esetleg terhes lettem.Ez egy kb 4 éves kapcsolat után.Azt hitte szerintem hogy mindenáron nagyon magamhoz akarom kötni.És olyan hűvössé, furcsává vált.Egyik pillanatról a másikra.Később már bánta, gondolom örült volna, ha újra levehet a polcról, de inkább hagytam a fenébe.Így járt.
2016. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy túlságosan gyors/kezdeményező vagy, vagy belemászol az egójukba.


Más hirtelen nem jut az eszembe.

2016. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!