Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mitől haragudtok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mitől haragudtok meg egy nőre, mi váltja azt ki, hogy elkezdtek vele "bunkózni"?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom nagy átlagban,hogy egy idő után a kedvessége a kiszemeltjeimnek átmegy bunkó módba,és érzéketlenekké válnak.Már vagy egy éve ezt a reakciót váltom ki...Mitől csináljátok ezt?:(


20l


2016. márc. 16. 17:25
1 2
 11/12 Fish1 ***** válasza:

Vagy még az is lehet, hogy kezdetben pozitívabb képet mutatnak magukról, mint amilyenek valójában. És amikor nyeregben érzik magukat, akkor visszavedlenek olyanná, amilyenek mindig is voltak.

Igazából jó lenne tudni a pontos körülményeket, mert az is lehet, hogy te irritálod őket valamivel.

2016. márc. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én nem csináltam ezt :D ,én még nem haragszom rád,söt nagyon is bírlak 😜
2016. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!