Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak gyakrabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak gyakrabban randizni a pasik?

Figyelt kérdés
Mindig csak heti 1-2 találkozót képesek összehozni. Nekem ez kevés egy kapcsolathoz, kb elfelejtem, mire legközelebb találkozunk. Miért nem akarnak gyakrabban látni? Egyszerre több lány is fűzögetnek és nincs idejük csak egy lányra? Mást nem tudok elképzelni..

2018. aug. 20. 18:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hány férfinál tapasztaltad ezt a jelenséget?
2018. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Hol van neked időd főállás és szociális élet mellett heti 3+ alkalommal randizni?
2018. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#1 Elég soknál..és nem értem, hogy miért nem lehet normálisan randizgatni, úgy, hogy abból valami több is legyen, mert én ezt max összejárásnak hívom.
2018. aug. 20. 19:03
 4/23 A kérdező kommentje:
#2 Nem csak főállásban dolgozókról van szó, inkább fiatal egyetemista huszonévesek sok szabadidővel.
2018. aug. 20. 19:03
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy nem csak a pasikban van a hiba... Lehet, hogy nem érsz nekik annyit, hogy többször kimozduljanak.

Alternatív válasz: meglehet, hogy csak a primitív kanos kis disznók jöhetnek nálad szóba, akiknél általában nem opció az odafigyelés.

2018. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha majd lesz olyan pasi, akit tényleg érdekelsz, az több időt fog rád szánni.
2018. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Egyetemisták is dolgozhatnak, meg esetleg tanulhatnak is. Akiknek valóban sok a szabadidejük, azokat nem tudom.
2018. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Férfit válassz, ne pasit! :)

Aki akar tőled valamit, annak nem elég heti 1 randi.

2018. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy aki akar tőlem valamit, annak nem elég heti 1 randi, de miért nem találok sehol ilyen pasit? Mindenkinek csak a dugáson jár az esze.
2018. aug. 20. 19:13
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Úgy csinálsz, mint ha nő létedre téged nem vonzana a szex. Plusz egyetemistáknak nem úgy áll az élet, mint az amncsi filmekben hogy nem csinálnak semmit és csak állandóan buliznak. Normális egyetemen kőkeményen tanulni kell, ha nem akar kibukni már bocs.
2018. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!