Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak gyakrabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak gyakrabban randizni a pasik?

Figyelt kérdés
Mindig csak heti 1-2 találkozót képesek összehozni. Nekem ez kevés egy kapcsolathoz, kb elfelejtem, mire legközelebb találkozunk. Miért nem akarnak gyakrabban látni? Egyszerre több lány is fűzögetnek és nincs idejük csak egy lányra? Mást nem tudok elképzelni..

2018. aug. 20. 18:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én akarnék, csak a nők olyan "elfoglaltak". Az exbarátnőmnek is "sok" voltam, mert heti 1 napnál többször akartam látni...
2018. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Több lánnyal is dumálnak, és találkozgatnak is.
2018. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Azt ne próbáljátok légysz bemagyarázni, hogy nincs idejük többre, pl az egyik pasi most konkrétan nyári szüneten van és nemis dolgozik, szóval szó szerint semmi dolga, aztán volt olyan is, aki külföldi és Pesten él és levelezőn végez egy amerikai egyetemet, de alig van tanulnivalója, mert ez az utolsó éve és csak pár tárgya van, tudom, mert sokat van a haverjaival is. Szóval itt nem időhiányról van szó.


A szexszel pedig úgy állok, hogy imádom, és lehet pont azzal rontom el, hogy hamar van szex? Első 5 randin belül. Szerintem nem ezen kéne múlnia.

2018. aug. 20. 19:25
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Akkor engedd el, nem érdekled komolyabban, kár ezen görcsölni.
2018. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

Azért ne általánosíts. Én örülnék ha végre találnék egy olyan személyt akivel már értelmesen,normálisan lehetne beszélgetni,randizni,hülyéskedni egy ilyen emberrel szívesen találkoznék akár többször is és pont nem érdekel a szex. (számomra csak érzelmi,bizalmi alapon működik.)

Szóval lehet hogy rossz embereket fogtál ki.

2018. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Rossz embereket fogtam ki - azért a sokadik ilyen után már mégiscsak érdekel valami magyarázat😀
2018. aug. 20. 19:58
 17/23 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező lennél olyan rendes és leírnád, hogyan néznek ki a randik?


Egy átlag randi, ha semmibe nem szállsz be a partnered számára 10-20e Ft költséget jelent, az havi szinten 80-160e Ft is lehet. Ami azt eredményezi, hogy randizik veled 1-2 napot a hét hátralevő részében meg 12 órázik...


Szomszédom is ilyen, sok ismerősöm szintén, édesanyám testvére 52 éves ő valami 28 éves bányarémnek teszi a szépet, a teljes fizuja rámegy. Elvan adósodva, hitelt vett fel a házára és hétköznap mikor nincsen találka 5.30-20.10-ig dolgozik, hogy legyen pénze, hétvégén, ha a hölgy nem ér rá 12 órázik.


Legutolsó randimon én 25e körül költöttem és a csaj kevesellte a progik mennyiségét. Erre jött egy 18L, aki lehordott minden utolsó gyökérnek, bezzeg az ő párja akivel együtt van 7 éve megoldotta 5000Ft-ból az évfordulójukat, mert ő egy igazi férfi!

2018. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%
Átlag randi 20ezer :O Hol éltek.... vagy minden alkalommal puccos étterembe mentek? Átlag randi az mondjuk mozi meg séta, 2ezerből megvan. Jesszus.....
2018. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%
Leszívod az energiájukat és kell egy hét nyugi nekik :)
2018. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

"Átlag randi az mondjuk mozi meg séta, 2ezerből megvan. Jesszus....." :)


2 jegy 2*1680Ft és túl is lépted a 2000-es kereted

Utazás 2500Ft + parkolás 1000Ft

Szimpla mozis üdítő+legkisebb kukorica 2*1000Ft

Séta során esztek 2-2 gombóc fagyit 1000Ft


Addig rendben, hogy neked csajként kijön 2000-ből, de itt az volt a kérdés, hogy a srác miért nem akar heti 2 randinál többet :)

2018. aug. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!