Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső, társközvetítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső, társközvetítő irodánál személyesen érdemesebb próbálkozni, mint internetes társkereső esetén? (fizetek összeget, dolgozók motiváltak hogy összehozzanak valakivel sikeresen).

Figyelt kérdés

Internetes társkeresőn tapasztalataim szerint a férfiak vannak többségben, a nők naponta több tucat levelet kapnak, melynek nagy része kukába dobandó és hiába ír az ember normális, kultúrált, az adott hölgy adatlapjára, érdeklődési körére szabott levelet, nem jönnek válaszok.

Illetve olyanba futottam már bele, hogy kétségbeesett, csalódott, gyerek születése után pár hónappal elhagyott anyukák próbálkoztak, első levélben közölve velem: szimpatikus vagyok, a kicsi bárkit elfogadna édesapaként, hisz csak pár hónapos"...

Egyéb, más sikerem nem volt az elmúlt 12 évben internetes társkeresőn, hiába mondják a környezetemben, hogy átlagtól jobban nézek ki.


Társkereső, társközvetítő irodákkal kinek mi a tapasztalata?



2018. aug. 17. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
12 éve társkeresőzöl a neten. Nem gondolod, hogy ideje lenne a valóságban partnert keresned magadnak?!
2018. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A társközvetítő (nem netes, személyes) irodákra ezért kérdeztem rá.

Fogyatékosságaim vannak, amelyek meggátolnak az élőbeni ismerkedésben, nem jószórakozásból ismerkedek neten.

Mivel nem egészségesen születtem, fogyatékosságaimon (több is van) változtatni nem tudok.

2018. aug. 17. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármi problémád is van, a személyes találkozókon fel kell fedned. Nem egyszerűbb már alapból olyan nőkkel ismerkedni, akik eleve tudnak az egészről?
2018. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De, neten is kiírom, mert nem árulok zsákbamacskát.

Ettől függetlenül könnyebb először "levelezve megismerni a másikat" - legalábbis nekem.

2018. aug. 17. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!