Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmúltam 30. Szeretnèk vègre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 30. Szeretnèk vègre egy társat ès családot, de valahogy nem jön össze. Egy korombeli pasi sem akar komolyan tőlem semmit. Aki még igen az mind vagy alkesz vagy egy munkakerülő, vagy az apám lehetne. Lehet velem van a baj, túl sokat akarok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 21:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%

Mennyivel multal 30? Mennyi es milyen kapcsolatod volt eddig?

Mit gondolsz, miert nincs neked senkid, mig a veled egykoruak mar anyak, felesegek?

2018. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%
Milyen a jellemed belul es mit mutatsz kifele, hogy nem kornyekezett meg mas tipus?
2018. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
32 vagyok.Eddig 2 komolyabb kapcsolatom volt,de egyik sem vezetett sehová èn komolyan vettem őket csak ők nem.Nagy igènyeim vagy elvárásaim sincsenek.
2018. aug. 12. 21:21
 4/30 anonim ***** válasza:
22%
Es h nezel ki?
2018. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A jellem:kissè visszahúzódó vagyok,ritkán járok el bulizni is.Lkedves vagyok próbálok mindenkinek segíteni.Álltalában èn vagyok a jó haver.
2018. aug. 12. 21:23
 6/30 A kérdező kommentje:

Szőkèsbarna haj,kèk szem,se nem csúnya se nem szèp átlagos,kerek arc,

kicsit duci./nem teljesen elhízott/

2018. aug. 12. 21:26
 7/30 anonim ***** válasza:
23%

Rengeteg férfi vágyik ugyanerre.


Ők azok, akiket férfi számba sem veszel.


Akiket meg igen, őket a többi nő is abba veszi, így aztán nem fognak lehorgonyozni egy mellett, ha 90%-ban bármelyik nőt megkaphatják (akit meg nem, az nem számít, van helyette 5 másik)

2018. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

"kicsit duci./nem teljesen elhízott/"


Amikor utoljára így jellemezte magát egy nő, akkor a randin egy 2x akkora csaj jelent meg, mint én.

2018. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
24%

"Egy korombeli pasi sem akar komolyan tőlem semmit."


Ezt a huszonéves nőtársaiddal beszéld meg, ők vadásszák le a harmincas férfiakat.

2018. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
Ideje fogyni egy kicsit.
2018. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!