Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek fiatal lányként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek fiatal lányként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csinos, értelmes fiatal lányként nem értem, hová tart a világ.


Próbálgatom a Tindert, de elkeserítő, hogy a valahogy kinéző fiúk mennyire sekélyesek, primitívek.

Próbálgatok bulikban ismerkedni, ott az ittas, büdös srácok java nem fog meg, nem egyéjszakás kalandot keresek. Vagy talan rossz lenne a hely, ahova megyek? Doboz, Ötkert, Fogas?


Munkahelyen elég fix az, hogy kikkel dolgozol, vagy tetszik az illető, vagy nem.


Utcán? Én szólítsam le a fiút? Vagy várjak? De hát sose szedik össze maguk.


Magasabb, kedves, értelmes srácok, hol keresselek benneteket?


2018. aug. 7. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdeményezhetsz te is. Amúgy ha van hobbid vagy bármi, azon keresztül is lehet. Mondjuk rendezvények, előadások, kirándulások, bemutatók stb. Vagy baráti kör, közös ismerősök álltal.


De szerintem itt is fogsz kapni privátot.

2018. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Duci, csúnya lányként a nyomodba sem érhetek, de mindig volt és most is van figyelmes, kedves párom. Mi a titkom? Semmi. Nem vetem el sehol az ismerkedés lehetőségét és nem hajtottam el senkit azért, mert nem a szőke herceg külsőre. A sok izzadt-buta-kanos pasi között megtaláltam azt, aki kedves volt és tényleg meg akart ismerni.
2018. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"valahogy kinéző fiúk" pontosan azért tetszenek neked, mert "mennyire sekélyesek, primitívek".

Hogy nem látod az összefüggést, pont azért imponálnak neked, mert ilyenek.

2018. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak, csak egy barátnőmre emlékeztetsz, neki is hiába mondjuk.. De nem lehet, hogy neked vannak túl nagy igényeid, elvárásaid a pasikkal szemben?
2018. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szórakozóhelyen nem fogsz normális komoly kapcsolatot találni.

Legalábbis amikor még szingli voltam nem igazán kerestem ott semmit férfiként.A nők többsége aki ilyen helyekre jár az k***a.

Amilyen fazont te keresel azoknak a többsége foglalt,mert valószínüleg talált értelmes barátnőt.

2018. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!