Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen korosztállyal ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korosztállyal ismerkedjek?

Figyelt kérdés

26 evés férfi vagyok, de baba arcom van és fiatalnak nézek ki. Emellett még túlságosan magas sem vagyok. 165 cm

Volt olyan, hogy 16-17 évesnek néztek. Simán össze tudnék jönni ennyi idős lányokkal, csak az van, hogy engem ők nem érdekelnek. Próbálkoztam már 19-20-21 évesekkel, akik érettebbnek tűntek, de ők sem azt szeretnék amit én. Túl fiatalok. Velem egykorúak pedig gyereknek, fiúnak néznek. Nekik férfias kinézet kell. Meg ugye tapasztalt férfi. Lehet várnom kéne még 10 évet és akkor 26 nak nézek majd ki, vagy nem tudom. :D

Szakáll kilőve, nem áll jól. Öltözködésem férfias.



2017. aug. 13. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
24-től már vannak kapcsolatra alkalmas nők. Az alatt még nem láttam.
2017. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20-28-ig
2017. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!